Здрвейте стратези и усмихнати хора!

• provoman
      provoman
      Бронз
      Благодаря Деси за ориентацията , да се включа в отделна тема!
      И за всичко досега и за напред :f_o:

Аз съм се представял вече, но все пак - никога не е късно отново ;)
      Казвам се Пламен от Разград, играя шах, спортен бридж и покер.
      Покер поигравам вечер спед вечеря по-малко - за да има време и за семейството.
      От скоро освен тексас играя и омаха хай, която ми се струва доста интересна с по-големите си възможности след флопа (където и основно се печели и залага на проекти).

Играя на най-ниските лимити където, не се чака много да ми платят - защото всички плащат :s_cry:

Зимата се надявам да имам повече време и за турнирни изяви.
      Бъдещето е пред мен и се надява со година две да се появя по-активно и по реалните маси.

Успях да изчета всичко за омахата от вашия форум и сега имам 3-4 книги които съм подкарал. Но всички са на Английски и Руски. Все пак се чете даже и малко по бавно - докато им свикнеш :)

Това го споделям защото изкам да поясня,че ако човек само играе без да се дообразова - стига до средата. Загубва интрига и се отказва.

Затова покер стратези! Четете и прилагайте. Четете и прилагайте. Когато нещо го прочетеш повторно след време - най-накрая си казваш - че при първия прочит нищо не си разбрал ?(

Желая много успехи на настоящите обиграни стратези които се целят високо и печелят челни места в турнирите.
      Нека да се появят и на истинската сцена - защото им трябва само малко вяра в себе си!

Ако може да българите да се натрупа нещо като джакпот за най-добрите с които да се подпомогне в таксите на турнирите или нещо подобно. Говоря за Българската общост -защото тук ни спират винаги финансите и нещата стават по-трудно.

Аз може и да мога да играя добре , но несмея да прекрача прага.

:f_love:

Успех и весел купон. Защото покера е една интересна игра, която може да се прилага и в живота (когато изкаш да постигнеш нещо и нещата са на кантар - просто блъфирай ) :s_love:
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей provoman,

Благодаря ти за представянето! Беше доста интересно да го прочета. Между другото един от БГ диамантите dimitar80 играе предимно Omaha.

Освен предложението ти за български джакпот, с какво други мислиш, че можеш да подобрим PokerStrategy.com?

Успех по покер масите!
      Станислав
    • provoman
      provoman
      Бронз
      Здравей,

вече омахата не ми е чужда ;)

колкото до предложение с какво може да се подобри сайта или вобще услугата Ви.

Аз съм бронз, но като реферал на един познат спечелих сребро за кратко и това ми помогна да науча омахата ;)

Жалко че не си копирах статиите, но мисля че ги запомних. Вече чета книги и ставам все по разкрепостен.

Вие предоставяте огромна база от информация и помощ.

Може би онлайн хелп ще е добре също.

Повече турнири за покерстратези ;)

Раздаване на повече рекламни материали - примерно на хората достигнали сребро.

Покупка на нови книги чрез натрупване на повече точки - било в PDF или на хартия.

Повече усмивки и добро настроение (което не ви липсва).

Повече събирания и тиим билдинги ;)

Още по-голяма гъвкавост (не се сещам конкретно, но на вас ще ви хрумне)

Може би някакви задачи, за проверка на знанията и бонификации във вид на точки или някой скромен бонус от 5$ за загубилите си банката в сайта в който са се записали през вас.

Когато ми хрумне още нещо ще пиша.

Успех и все така номер 1 :f_love:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Пламен,

Благодаря ти за отделното време да ни споделиш какво още ще е полезно да се направи!

Както знаеш, ние разполагаме с 18 общности и всякакви промени трябва да бъдат обсъдени със специален отдел. Затова и вашите предложения биват отнасяни към него, ако вече не са обсъждани. :)

1. Онлайн хелп - затова разполагаме с форума, в които всички получават помощ. Отделът ни за клиенти работи 24/7 на роден език, които се занимава със сметките на потребителите ни и конфиденциална информация, която не може да се публикува във форума. За нашите членове със статус Диамант нещата са различни. Те са в директен контакт в Skype с един от мениджърите на общността и получават помощ на най-високо ниво по всяко време. Ако ще има промяна в услугата ни, тя ще бъде насочена към форума. Тук се опитваме да помогнем на всички с каквото можем.

2. Повече турнири - над това работим и ще те посъветвам да следиш новините. :)

3. Рекламни материали - ние раздаваме безплатна тениски еднократно на всички, които са достигнали статус "Диамант". За всички други статуси даваме награди чрез промоции, като последните месеци има доста за българската общност. Виж промоционалния форум: цък.

4. Покупка на книги чрез точки - тези точки са "валутата" за следните материали и услуги в нашия сайт:

• покер статии и видеоматериали
      • анализ на ръце и тренировки на живо
      • VIP обслужване за най-високите статуси

5. Усмивки не ни липсват, но ако искаш можем да намерим още емотикони. :)

6. Това е добра идея и съм съгласна с теб. Ние затова и започнахме да работим над организирането на форуми за по-големите градове, които ще помагат на хора от тези места да са в крачка със събитията в техните градове, а и да се срещат неофициално. Ето тук е инфото: цък. Може би и ти може да помагаш. :)

Официалните събития на нашата общност ще бъдат до два пъти на година за статус "Диамант".

7. По-голяма гъвкавост - ние сме доста гъвкави, когато се сетиш нещо, сподели. :)

8. Да! Трябва да има повече тестове и ще работим над това. За останалото не можем да обещаем конкретно, но както вече казах, правим много разнообразни промоции за българската общност, а също и бонус кампании като тази в Cake за $10.

Поздрави,
      Деси