За мен

• vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Здравейте на всички фенове и фенки на покера казвам се Валентин, но за по лесно може да ми викате и Валка :) . Играя покер от близо 3 години, като в началото започнах само с freerolls толкова много се зарибих, че прекарвах повечето време вкъщи на компютъра с тексас холдем отколкото навън. После научих за безплатния капитал на покер стратеджи и се възползвах веднага. Прочетох стратегията и вече бях готов да играя. Играех Sit & Go и понякога и турнири след месец вече $50 бяха $160 супер, но заради неправилно водена на банката си изгубих всичко за отрицателно време. Така че съветвам всички нови играчи да прочетат много внимателно bankroll management стратегията а старите да не я забравят:) . След това загубих желание да играя. Наскоро преведах $30 свои пари и с доста четене, много дисциплина и правилно водена на банката си мога да кажа, че за първи път от 2 години съм на печалба :) . Сега играя по рядко, но за сметка на това пък почти винаги когато го правя печеля:) . Важното е да не падате духом и да не губите надежда. Ок толкова за мен. Надявам се да не съм ви отекчил много със статията си и ще се радвам ако съм помогнал на някои да си отговори на някои въпроси. Мерси и успех на всички по масите. Опс пропуснах да кажа играя във Full tilt и Cake покер
  • 4 отговора
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Здрасти Валка :)
      Аз също разбрах за важността на управлението на банката по "трудния" начин
      Пожелавам ти много успехи по масите :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Валка,

Радвам се много да те видя във форума!

Много правилно разсъждаваш за управлението на банката! Добре е, че сам си открил грешката си и след това успехите не са закъснели :)

Какво друго обичаш да правиш, освен да играеш покер?

Поздрави,
      Надя
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошъл, много играчи осъзнават колко е важен банкрол мениджмънт чак след като занулят първата си банка.Важното е, че и ти си го осъзнал вече.Не повтаряй предишните си грешки и този път банката ти ще върви нагоре.Успех.
    • vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Честно казано обичам да правя много неща, но не мога да кажа, че това са ми хобита.