Здравейте и от мен

• mariq02
      mariq02
      Бронз
      Аз сьм Верка на 30г от Ботевград попаднах тук след като Japsbg ми показа колко полезно инфо има .Играя предимно SNG 2/2 много сьм добра взимам 8 от всеки 10 игри пробвах и на 10/10 ама ми е все още трудно дано намеря решението на проблема тука.Играя от 2 месеца и имам вече 50 евро чиста печалба в картата си обаче имам регистрация в 888 и избрах Full tillt за да мога да развивам турнирните ,казват че била голяма трьпката :) това е от мене и кьсмет
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Верка,

Добре дошла във форума на PokerStrategy! Чудесен избор си направила с Full Tilt, защото наистина там имаме много промоции и фрийроли.

Ако имаш някакви въпроси за сайта, учебните материали или промоциите, не се колебай да ни пишеш тук във форума или на ПОМОЩ

Между другото, има ли и други покер фенове и играчи от Ботевград? Събирате ли се някъде.

Поздрави,
      Станислав
    • Japsbg
      Japsbg
      Бронз
      3-ма сме за сега аз Веру4ка и мьжа и... :) сега пием кафе и 4етем из форума и мьдруваме как да правим стинки :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Аз съм на мнение, че ученето заедно помага много - така можете да дискутирате прочетеното, докато пиете кафе и така ще го запомните много по-добре.

Пожелавам ви успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя