Здравейте

• alankolu
      alankolu
      Начален
      Здравей и от нас! :)
      Може да ни кажеш повече за себе си и да се представиш. Откога играеш покер, кой ти е любимият формат и т.н. (дори може да го направиш и в отделна тема, за да може да участваш в промоцията "Представи се и спечели суичър")

Поздрави,
      Ицо[/quote]Здравей Ицо!
      Казвам се Калин и съм на 33 години. Играя покер от около година с известни прекъсвания от няколко месеца. Играл съм само в покерстарс. Обичам играта, пробвал съм различни формати,обичам да играя кеш дийп стак маса, СНГ 180 и 90 човека, МТТ... в зависимост от времето, което отделя.
      Поздрави
  • 6 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Калин,

Добре дошъл във форума на PokerStrategy.com! Преместих ти публикацията от друга тема в тази.... за да можеш да участваш в промоцията за суитчера ;)

От колко време играеш във PokerStars? Пробвал ли си и други покер зали?

Поздрави,
      Станислав
    • alankolu
      alankolu
      Начален
      Здравей Станиславе!
      Благодаря, че си преместил темата. В дуги зали не съм депозирал... за сега. Свикнах със залата, а и там има най-голям брой играчи и игри. Никога не съм имал проблеми и им имам доверие. Там се уча, така да се каже, от около година ;)
    • alankolu
      alankolu
      Начален
      Здравейте!
      Продължавам с представянето ;) .
      Разбирам, че трябва да има голям контрол при стейкването на непознати хора от интернет и Ваше право е да изисквате документи за самоличност, но ми се струва смешно да се снимам с личната си карта и нелепа физионония за 50 долара стартова банка :D . Явно таргет групата на този маркетингов подход е 18 -20 години.
      П.П. : Сега сигурно и суичер няма да спечеля...
      Поздрави
      alankolu
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Калине,
      Получаването на началният капитал няма общо с промоцията, за която можеш да прочетеш повече ТУК. Стига да бъде изтеглено твоето име в томболата, която ще се проведе на 05.10.2010 - получаваш суитчъра.

Относно изпращането на документи - такива са изискванията. Но няма от какво да се притесняваш, всичко е конфиденциално!

Поздрави,
      Ицо
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Калин,

Напълно разбирам притесненията ти относно изпращане на снимки на личните ти документи в Интернет!

Причините, за да изискваме тези документи са две. Първо, трябва да сме сигурни, че нашите потребители са пълнолетни и второ, трябва да сме сигурни, че вече не сме изпращали тези $50 на същото лице. Подобна стриктна проверка се налага, заради множеството опити за злоупотреби от страна на потребители от България.

Както казах по-горе, разбирам притесненията ти и ако не искаш да рискуваш или нямаш доверие на PokerStrategy.com, винаги можеш да се възползваш от другите ни промоционални оферти и бонуси за първи депозит. Така ще можеш да трупаш SP и да увеличаваш статуса си в нашата общост, отключвайки все повече и повече учебни материали, тренировки и други "екстри", на които се радват потребителите ни със статус Платина и Диамант.

Поздрави,
      Станислав
    • alankolu
      alankolu
      Начален
      Благодаря за отговора Станислав!
      И аз Ви разбирам. Най- вероятно в бъдеще ще се възползвам от друг вид промоционални оферти...
      Лека работа!
      Калин