Merge Gaming Network and PokerStrategy

• Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Здравейте!

Когато администратор и модератор (Ицо, аватарчето ти пасва отлично) ти кажат да направиш тема, не ти остава друго освен да отвориш такава.

Честно да си кажа много не ми се пише, тъй като не съм запознат с он-лайн гейминга чак толкова, че да изказвам някакви категорични мнения. Но да кажем, че имам някаква представа...

Откогато съм регистриран в ПС следя различните оферти на покер залите партньори на сайта. По едно време се говореше, че може да има нови зали и т.н. Направи ми впечатление, че няма нито една зала от Merge Gaming. Става въпрос за мрежа, която поддържа над 30 зали, по известните от които са Carbon Poker, Poker Nordica, Poker Host. Между другото последните вече имат и потребители от България.

Що се отнася до най-важното нещо за играча на ниските лимити - трафика - едно цитатче от статия на тази тема:

В сравнение със същия период на миналата година, най-голям растеж в трафика отбелязват Merge Gaming Network (82% увеличение), Entraction Network (10%), PokerStars (6%) и Full Tilt Poker (1%). Cake Poker мрежата (спад 57%), Everest Poker (52%), iPoker Network (38%) и PartyPoker (18%) регистрират значителен спад спрямо предходната година.

Разбира се, не трябва да се абсолютизират данните, едва ли не всичко живо се е юрнало да играе там, но просто е любопитно. И като голям фен на ПокерСтратеджи се запитах: Защо не се направи нещо по въпроса и да се добави поне една зала от тази мрежа? И какви всъщност са условията, по които се селектират партньорските зали? Питам от чисто любопитство, просто процесът ми е интересен.

Това е засега. Ще са ми интересни всякакви мнения от играчи, които малко или много са по-запознати от мен, или пък са играли в някоя от залите. Вече получих един коментар от Камен, за който му благодаря.

ПП Искрено се надявам темата да не нарушава някое от форумните правила, защото не това е целта й.
  • 7 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Kostadin86,

Благодаря ти за предложението! Винаги е добре да има повече покер зали, особено такива които приемат и играчи от България.

Може да бъдеш сигурен, че ще го отнесем до компетентния отдел в нашата компания.

Поздрави,
      Станислав
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      :P браво и аз съм си задавал същия въпрос, що аджеба не пуснат и една зала на мърдж тука ;)
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      @StanislavI - Добре, ще се радвам, ако ни държите в течение. Не че ми е тумнало толкова, но... :)

@JoDDDzz - Само с нашите два глава ще е малко трудно. Дано повече хора изявят някакво желание.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @Kostadin86, Ами напиши им, че дават 30% рейкбек и повече онлайн играчи от мрежата на Ентракшън. Да видим сега няма ли да има гласове. :) Пък и въпросът си остава на дневен ред, ако и в другите общности хората са изявили желание, нищо чудно и да имате късмет.
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Е, нарочно не споменах повече подробности, защото да не излезе, че правя реклама, което би било против правилата... :(

Има и 20$ instant при депозит чрез някой от е-портфейлите.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Kostadin86,

Консултирах се с колегите от отдела ни, отговарящи за взаимоотношенията ни със покер залите и се оказа, че на този етап PokerStrategy.com няма планове да добави покер зала от мрежата Merge към списъка с партньорски покер зали. Колегите от отдела B2B постоянно се стремят да разширяват списъкът с партньорски зали и Merge може да бъде опция за бъдещето.

Поздрави,
      Станислав
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор!