Теглене от Фул Тилт

• djdemo
      djdemo
      Бронз
      Здравейте ! Искам да попитам как мога да изтегля парите от Фул Тилт Покер ! Получих си своя бонус от 50$ , играх с тях , но не ми допада покер залата и искам да си ги прехвърля в Покерстарс ! Имам малко повече от 100 ФТ точки и до колкото разбрах това ми дава право да тегля , но трябва и да направя депозит (минимума е 10 долара) ! Та въпроса ми е след като имам 100 и повече ФТП и повече от 50 долара в сметката си , ако направя депозит за 10 долара , ще имам ли вече правото след това да изтегля всичките си пари в сметката си в банката чрез дебитната ми карта ? Благодаря !
  • 11 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Ако имаш 100 FTP и депозираш, ще можеш да изтеглиш както печалбите си над $50, така и самия бонус от $50

Внимание:
      1. В тези 100 FTP не влизат точки спечелени от Happy Hour или други промоции на Full Tilt, чрез които повече точки от нормалното.
      2. Препоръчвам ти също така да питаш и съпорта на Full Tilt. Те могат да имат някакви допълнителни условия и/или да ти поискат документи за самоличност.

Поздрави,
      Станислав
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Незнам защо, но си мисля, че трябваша 1000?Може да се бъркам ;)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от favour1te
      Незнам защо, но си мисля, че трябваша 1000?Може да се бъркам ;)
      За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари от сметката си. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.

Поздрави,
      Станислав
    • djdemo
      djdemo
      Бронз
      Благодаря за отговора ! Ще се свържа с екипа на Фул Тилт , дано да няма други условия ! Поздрави !
    • savev87
      savev87
      Бронз
      здравейте,
      що годе нещата са ясни, но искам да попитам как да разбера колко точно ФТП точки имам, щом има значение дали те са направени през HappyHour или не..тей като може да се получи така, че в акаунта имам 1000 ФТП, което ми дава право да тегля, а реално повечето от тези 1000 ФТП да са направени през HappyHour-a и следователно да нямам право да тегля :)
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравей savev87,

Cashier > My promotions > Iron Man

Tук показва колко точки имаш по дни, като са изключени точките от happy hour промоцията.

Поздрави,
      Ники
    • bigtisho
      bigtisho
      Бронз
      Здравейте.Изчиствам бонус за първи депозит и гледам да играя когато има happy hour.Но доколкото разбирам от горните постове точките които събирам няма да се отчетат за изчисването на бонуса.Правилно ли съм разбрал,и ако е така какъв е смисъла на този happy hour.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей bigtisho,

Точките от Happy Hour не се броят за изчистването на бонуса.

Те обаче могат да бъдат използвани за вход за турнири или за стоки от магазина на Full Tilt Poker.

Поздрави,
      Надя
    • Miaebah
      Miaebah
      Бронз
      Здрвавейте, имам проблем с тегленето във фултилт.Значи началния капитал който pokerstrategy ми бях дали 50$ бях останал с по малко от 3$ от тези 3$ направих 100$ и имах намерение си ги изтегля и да забравя за фултилт защото залата опредлено не ми допадаше.Но от тук започнаха проблемите.Като за начало ми изикваха депозит за да мога да си ги изтегля на следвашия ден веднага направих депозит и уж тегленето беше в процес всичко изглеждаше наред искам да вметна тък говорите за ФПП точки аз имам над 170 точки сабрани през това време в което сам играл и така след 2-3 дни получавам писмо от suporta в което ми пишат че не били сигурни за личните ми данни и изикват от мен прекалено мн лична информация искам да попитам това нормално ли е защото под лична информация имам впредвид лична карта шофьорска книжка разпечатка от банката искат и дебитната карта и какво ли оше не.Това не ми е пъвото теглене в покерстарс сам теглил не 1-2пати и по големи суми и никога сам нямал такъв проблем на 2-3 ден парите са ми в банката много сам разочарован от тази зала фултилт.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Miaebah,

Няма защо да се възмущаваш от това, че ти искат толкова много информация. Всичко това е в твоя полза. Представи си, че някой друг се опитваше да изтегли от сметката ти? Всичко е в реда на нещата и често залите изискват документи за самоличност.

Виждам, че това е първото ти мнение във форума. Добре дошъл! Можеш да се представиш на общността ТУК и да участваш в томболата за суитчър.

Поздрави,
      Ицо
    • Miaebah
      Miaebah
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор точно от това имах нужда да чуя защото реално ме притесни че ми изискват толкова лична информация:)