Здрасти колеги!

• Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Първо да се представя.
      Казвам се Христо и съм от Враца, от доста време съм "по масите".
      От край време следя форума на покер стратеджи и ми харесва, че намирам информацията, която търся, има доста потребители и най-важното, форума е доста активен, което за мен е от голяма важност.
      Ще се радвам да разменям мнения и да водя "спорове" с вас в бъдеще, също така ще се радвам, ако отвръщате на чувствата ми.

Разгледах доста теми и мнения и съм очарован от успехите на някой бивши ученици на сайта Ви.
      По-късно можеби ще изкажа възхищенията си на място.
      Много ми допада мястото на пръв поглед и би било хубаво да водим постоянни дискусий, даващи ни напредък в 'професията' ни.

Също искам да поздравя екипа за добрата работа и за бързите отговори, възхищавам се на хора, които умело успяват да си вършат работата!

И накрая, но не на последно място Успех на всички 'колеги' по масите.

~Best Regards, Ицо!
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Христо,

Благодаря ти за представянето и за комплиментите! Много хора полагат усилия, за да се получи един подреден, приятен и най-вече полезен форум за онлайн покер. Чудесно е, че има резултати и те се оценяват от нашите членове.

Надявам се съвсем скоро да се впуснеш в стратегически дискусии и да публикуваш ръце за анализ в съответните форумни секции.

Желая ти успехи на покер масите и скоро да публикуваш и ти в темата $100К за една година :s_biggrin:

Станислав