Здравейте и от мен :)

• ZiPpo0
      ZiPpo0
      Начален
      Като за начало да ви се представя. :) Казвам се Савка, по покер масите може да ме намерите под псевдонимите: ZiPpo0, kom0d0. :] Живея в едно от най-спокойните градчета в балкана - г. Елена (Велико Търново) :f_cool:

Хазарта ми е в кръвта :D . Баща ми все се събираше с приятели или ходеше по казината да играе, я за удоволствие, я за нещо друго :) И аз покрай него се научих от малка да играя покер, интересно ми беше. Но като започнах самостоятелен живот, нямаше време за игри и така се минаха доста години и както знаете нещо, което не практикуваш се забравя...

Преди няколко дни случайно попаднах на сайта ви. :f_biggrin: Реших да се регистрирам, защото сега имам повече свободно време и ще мога да си припомня играта. :f_cool: Като за начало прочетох така добре оформените уроци на PokerStrategy.com :] И от първия път взех теста. :tongue: Избрах си зала (Full tilt) и сега ще изчакам да видим дали ще ме одобрите :P Мисля да играя НоЛимит, защото там има най-много тръпка :) , поне според мен.

Успех на всички и много печалби по масите. И един цитат като за финал. :D

"Когато играем покер, ние трябва да осъзнаем, че преди всичко друго ние сме там да печелим пари."
      Дейвид Склански
      :s_evil:
  • 4 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей Савка и добре дошла . Аз имам къща в Елена /по скоро на баба ми / и много обичам да си ходя там . По точно в Марафелци ;) . Аз също играя във ФТП и искам да ти пожеля много успехи и силен старт с началния капитал .

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Савка,

Добре дошла в нашата общност! Хубаво е да виждаме повече жени във форума! :)

Виждам, че си запозната с г-н Склански, а и с нашите статии. Ще очакваме да те виждаме много активна във форума и ти препоръчвам да се възползваш от анализа на ръце.
      А тук са форумите за дискусии и анализ: цък. Ще се радвам да споделиш впечатленията си от форума и да ни дадеш предложения, ако имаш такива.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • ZiPpo0
      ZiPpo0
      Начален
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Здравей Савка и добре дошла . Аз имам къща в Елена /по скоро на баба ми / и много обичам да си ходя там . По точно в Марафелци ;) . Аз също играя във ФТП и искам да ти пожеля много успехи и силен старт с началния капитал .

Поздрави
      Пламен Георгиев
      Мерси! Значи и ти си балканджия :s_cool:
    • ZiPpo0
      ZiPpo0
      Начален
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей Савка,

Добре дошла в нашата общност! Хубаво е да виждаме повече жени във форума! :)

Виждам, че си запозната с г-н Склански, а и с нашите статии. Ще очакваме да те виждаме много активна във форума и ти препоръчвам да се възползваш от анализа на ръце.
      А тук са форумите за дискусии и анализ: цък. Ще се радвам да споделиш впечатленията си от форума и да ни дадеш предложения, ако имаш такива.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
      Когато имам време ще посещавам форума :) . Ще го пробвам тоя анализ да видим какво ще покаже :) . Форума, колкото можах да го разгледам ми направи впечатление още като влязох. Добра визия и също така е подреден, което е много важно за един форум. Забелязах и че постоянно има я модератор я админ да следи за нередностите :s_evil: , което е добре. Всичко нужно за един начинаещ, като мен го има в форума. :)

Лека вечер!