Ето ме и мен :)

• gyulter
      gyulter
      Бронз
      Е добре де гледам никой не се е представил , изглежда имам шанс да се облека благодарение на покерстретъджи, аз съм Гюлтер Гюлестанов играя покер от 3-4 години , първия ми банкрол е от този сайт, получавал съм 3 пъти по 50 $ от различни промоции тук, идеални сте, бих посъветвал БГ общноста тук която се занимава с превеждането на някои клипове да обърнат малко повече внимание на Омаха сесиите, за мен NL Hold'em е за турнирна игра, а Omaha Hi за кеш маси. Толкова в едно изречение shark grin
  • 2 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей и честито представяне ! ;)
      Както изглежда доста си се забавлявал в сайта . Е...пожелавам ти още забавления и успех в томболата ;) !

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Гюлтер,

Добре дошъл в българката общност! ще се радваме вече да си по-активен. :) Относно Omaha, локализацията на сайта трябваше да стане по приоритетен ред. Скоро започваме работа по материали за начинаещи играчи на Omaha. Тази седмица пуснахме и видео за статус Диамант, което вече е във видео секцията ни. Ако имаш предложения за дублаж на определени материали, не се колебай да споделиш с нас.

Поздрави,
      Деси