Аз ... такова ... да се представя :)

• kydrokosko
      kydrokosko
      Бронз
      Привет и от kydrokosko :) Казвам се Мариян Атанасов на 25 години съм от с.Калугерово - област Пазарджик.
      Разбрах за сайта от един приятел и реших и аз да си пробвам късмета :) . Първоначално започнах да играя Texas Hold 'em , /защото не знаех как се играят другите покер игри/. Но с времето, малко по малко взех да ги понаучавам и ми станаха интересни. Сега получавам доста въпроси за различните видове покер, на които с радост отговарям и помагам :)
      Спечелих началния си капитал от 50$ и сега играя в Betfred Poker./Разбира се и в PokerStars :) /

Само да попитам дали има суичър с размер "s" :D :D :D ha ha

Aко някои има въпроси, към някоя игра с удоволствие бих помогнал, ако мога разбира се :) Бих искал да пожелая предимно късмет на всички играчи, защото колкото и до стратегия и математика да се свежда повечето игра, също така от голямо значение е и късмета :)
      Играйте разумно и без цинизми в чата, защото на никои не са му приятни!

Не съм вярвал, че ще напиша толкова много хи хи хи :)

ПОЗДРАВИ
      МАРИЯН :P
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Мариян,

Добре дошъл в PokerStrategy.com! Благодаря ти за представянето! Надявам се по-често да се появяваш във форума и да споделяш за успехи и неуспехи. Ако имаш въпроси не се колебай да питаш.

Хубавата новина е, че има размер S... така, че ако го спечелиш, ще ти изпратим точния размер :-)

Успех по покер масите!

Станислав
    • AbadoN123
      AbadoN123
      Бронз
      Zdraveite ot men :) da se predstavq az sum georgi ot botevgrad navur6il sum 22 g. Zanimavam se s poker ot okolko 3 godini . Edin priqtel mi kaza za uslugata s bezplatni 50$ i re6ih da opitam testa. Zatrudni me do nqkade no v kraina smetka uspqh i mi e interesno da razbera kolko moga da igraq poker v saita :) )
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от AbadoN123
      Zdraveite ot men :) da se predstavq az sum georgi ot botevgrad navur6il sum 22 g. Zanimavam se s poker ot okolko 3 godini . Edin priqtel mi kaza za uslugata s bezplatni 50$ i re6ih da opitam testa. Zatrudni me do nqkade no v kraina smetka uspqh i mi e interesno da razbera kolko moga da igraq poker v saita :) )
      Здравей Георги,

Радвам се да те приветствам в нашия форум.

Моля те обаче да започнеш отделна тема в секцията Представи се, за да те включим в промоцията :)

Освен това пиши на кирилица - както е описано в правилата на форума!

Поздрави,
      Надя