Ще бъде ли по силите на екипа следното.. ?

• Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Питам се дали екипа има възможност да направи така, че акаунтите в дадена зала, да могат да се тракват, ако не са регнати през линк на покер стратеджи, би било много добре ако може да става така, защото примерно акаунта ми във покерстарс е по-старичък и нямам възможност да трупам точки, а играя почти само там.
      Мерси за вниманието !

~Regards, Ицо!
  • 11 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Ицо,

Благодаря ти за споделеното мнение! Това обаче е невъзможно не от техническа, а законова гледна точка. Във всяка зала ти имаш право на една сметка. Когато си създаваш тази сметка, ти или се регистрираш през афилиейт (като нас) или не го правиш. Нямаш право да променяш афилиейта или да се тракваш към даден, ако не си го направил по време на отварянето на сметката ти.

Затова когато си създавате сметки е много важно да разберете, че не може да се променят афилиейтите, към които сте се регистрирали, или да си добавяте такива, след като вече сте се регистрирали без такъв.

За допълнителна информация, моля да се обърнеш към самата зала, защото тези условия се регулират от тях самите.

Поздрави,
      Деси
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      А друг начин има ли да се трупат Strategy Points, освен чрез игра ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Ico0o,

Друг начин, с които редовно да трупаш точки, няма. Естествено, ние работим с голям брой зали, от които можеш да си избереш. Всяка една от залите на тази страница ще ти донесе StrategyPoints.

Поздрави,
      Деси
    • tenchev
      tenchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Нямаш право да променяш афилиейта или да се тракваш към даден, ако не си го направил по време на отварянето на сметката ти.
      Това не е напълно вярно. Имам сметка която впоследвие е тракната към афилиейт. Но това може би в най-голяма част зависи от самата зала.
    • JoruX
      JoruX
      Бронз
      Първоначално публикувано от tenchev
      Нямаш право да променяш афилиейта или да се тракваш към даден, ако не си го направил по време на отварянето на сметката ти.
      Това не е напълно вярно. Имам сметка която впоследвие е тракната към афилиейт. Но това може би в най-голяма част зависи от самата зала.
      я опиши случая малко по-подробно ако не те затруднява
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Първоначално публикувано от tenchev
      Наистина може но става много трудно.
    • JoruX
      JoruX
      Бронз
      и аз съм чувал че става и ми е ясно че е по изключение и питам вашите случаи какви са
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Днес писах на ПокерСтарс,отговориха,че не става. ;) Направих и голяма глупост при депозита... ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Така и така съм почнал днеска да пиша във всички теми що да не отговоря. На времето когато не бях чувал какво значи афилиейт и играех само фрийроли се изших почти навсякъде.Малко по късно започнах да търса информация в нета за играта и попаднах на конкурентен афилиейт (нама да го споменавам че жълт картон :) ).Там има опция ако си регистриран някъде и искаш да се тракнеш през тях с линк го заявяваш и аз бях от малкото които успяха в Покер Старс(не знам какво са правили но ме тракнаха, и понеже не всички ги одобряват за това казвам че е трудно).Сега там съм 3-то или 4-то ниво(скоро не съм влизал) ама файда няма , нищо не може да научиш, а форума е под всякаква критика , ръцете ги анализират такива балъци като мене , поне ХеМ взех тънко.
      Ico0o замисли се малко , че гледам голям зор даваш.Каква е файдата на Покер Старс да дават част от печалбата си(рейк) на Покер Стратеджи при положение че така и така са те привлекли.Залите имат полза от афилиейтите основно да им намират потребители, да си видял тука реклама на прах за пране :D
      Айде че дълго стана.
    • tenchev
      tenchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от shipochkin
      .... На времето когато не бях чувал какво значи афилиейт и играех само фрийроли се изших почти навсякъде.....
      Ха-ха, много сме, такива. А това е най-голямата глупост, да си отвориш сметка директно през залата. Предполагам, че става въпрос и за същия 'сайт.ком', но както и да е. Моята сметка бе в Еверест, създадена незнайно кога, питах афилиейта може ли да ме тракнат към тях... и така. Това общо взето си е работа на афилиейт сайта да се занимават (не твоя), понеже това си е и в техен интерес. А и още повече, че на 'единицата' не обръщат толкова внимание, докато ако се застъпи сайт с ххххх броя тракнати нещата стават други и залите омекват.
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      М.д Когато така и така си тракнат през друг афилиейт може и да става по лесно , не съм пробвал но като намеря някой да ми преведе(че не съм на ти с английския) ще пробвам.Млко става пре**и "другарче" но на мен ми през....
      Сега си гледам в ХеМ за последния месец имам 587$ рейк не знам какъв % вземат но ако е 30% съм им дал 200$ за нищо.