Минимизиране на загубите

• PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      Здравейте играя покер on & off от около 1 година играя на микро лимити. Наскоро направих теста и взех 50$ в 888покер играх седмица или 2 и ги направих 140$ всичко вървеше добре.. бях решил да ги направя 200 и да изтегля 150$ и да се върна на най-ниските лимити но снощи загубих почти всичко за около 5 часа. губих срещу какви ли не карти ( пример АА с/у Q5, KK vs A5 ... стр8 срещу ривър флъшове ... всякакви bad beats концентрирани в няколко часа)
      за да ви улесня играя на 3/6цента до 70$ после 1 маса 3/6 и 1 5/10цента до 100 след 100 2-3 маси 5/10цента
      моля ви помогнете ми
  • 5 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей PokerPPP,

С този неправилен банкрол мениджмънт който водиш, нормално е да претърпиш загуби, които не можеш да си позволиш. Не трябва и да си помисляш за 0.05/0.10 цента лимити преди поне 250$ банка. Може дори повече, за да устоиш на няколко бед бийта, без това да повлияе на банката ти.
      Също така прекалено рано си качил на 0.03/0.06 цента. Трябва да прочетеш статиите и да гледаш клипчета, ако искаш да научиш нещо и да си успешен играч. В тях е описано и каква банка ти необходима за лимита на който играеш, т.е ще можеш да се ориентираш за кой лимит си спрямо банката, която имаш.
      С началният капитал се започва на 0.01/0.02, за да имаш поне 25 бай ина, за съответният лимит.

Статии за Покер Стратегии.

Поздрави,
      Ицо
    • novkov
      novkov
      Бронз

за да ви улесня играя на 3/6цента до 70$ после 1 маса 3/6 и 1 5/10цента до 100 след 100 2-3 маси 5/10цента
      моля ви помогнете ми
      Единственото, с което мога да ти помогна - Управление на банката! С този темп както си го бил подкарал, нищо чудно, че искаш помощ сега. Почвай да четеш статиите - започни с тази:
      http://bg.pokerstrategy.com/strategy/bss/1534/1/.
      Играй безплатни турнири и на НАЙ-НИСКИТЕ ЛИМИТИ, ако не искаш да изгубиш и малкото, което си запазил.

Поздрави,
      Владо
    • PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      много ви благодаря и на двамата, отивам да се образовам
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      ...а,просто има дни,в които не върви...
      ако имаш време да четеш за" Как да управляваме онлайн покер банка".
      ..пет часа игра ..не знам,струва ми се много,и то ,когато губиш..
    • twinster
      twinster
      Бронз
      майката си е ебало аз тука за два дена в тилта взеха сума на стойност минималната в БГ :D просто не върви със високи чифтове/сетове ме взимат,дори имах 2 случея когато в пода бяха няколко стотин долара аз със фулл пича на ривъра му излезна 4-та карта за....каре