Въпрос!

• xax4o
      xax4o
      Начален
      Здравейте на всички казвам се Георги и имам един въпрос. Имам регистрация в покерстарс от близо 1 година. На скоро разбрах за покерстратегията от един приятел и с интерес почнах да следя саита и всичко свързано с него. Наскоро видях че в покерстрас има турнири свързани с покерстратегията но нито мога да се регистрирам за тях нито мога да намеря някаде в саита информация за това как да се регистрирам в съответните турнири... четох някаде че за да играеш подобен турнир трябва да си се регистрирал от покерстратеги.... наистина ли е така и как да процедирам в случаи че вече имам акк в покерстарс ... ще се радвам ако някой които е наясно с нещата да ми сведе информация
  • 4 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Щом вече имаш акаунт, не можеш да си направиш нов, тракнат към Pokerstrategy, както и не може старият ти да бъде тракнат.
      Успех!

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Георги,

Преместих темата ти във Въпроси - начинаещи, защото там и е мястото. Във форума Представи се (в момента има промоция)трябва да се представиш и да споделиш малко за себе си. Например от къде си и от кога играеш покер. :)

Кotsebotse правилно те е посъветвал, не можеш да тракнеш съществуваща сметка. Трябва да не си имал такава в тази зала, иначе се смята за нарушение на правилата на залата, защото според тях ти имаш право само на една сметка. Изцяло е забранено тракването с цел възползване от бонус или афилиейт. Можеш да си избереш зала от изброените тук: цък.

Поздрави,
      Деси
    • xax4o
      xax4o
      Начален
      деси благодаря за изчерпателния отговор . пожелавам на всички колеги много успехи и късмет по масите :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      За нищо, xax4o! Надявам се да си намериш зала, подходяща за теб от наличните при нас. Успех и на теб по масите!

Поздрави,
      Деси