въпрос за депозид

• Mar7inIM
      Mar7inIM
      Начален
      искам да запитам по добре ли е да депозираш с монейбукерс от колкото с виза и ако е така защо и имали ли разлики при тегленето след това ? благодаря предварително
  • 4 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Аз лично препоръчвам Moneybookers - често тегленията към дебитна / кредитна карта отнемат до седмица, а с Moneybookers те отнемат до около 48 часа. Освен бързи, плащанията с Moneybookers са и напълно сигурни.

Освен това, ако се регистрираш в Moneybookers през нас, получаваш и 100 StrategyPoints като бонус. Повече информация за това има на следната страница: Към Moneybookers.

Поздрави,
      Надя
    • Mar7inIM
      Mar7inIM
      Начален
      значи регистрирам виза-та си в монейбукерс и след това от монейбукерс кам фулл тилт праштам депозита си и така ако искам да вадя пари от фул тилт ги пращам кам монейбукерс и от монейбукерс кам картата си и излиза по евтино и барзо така ли да го разбирам ?
      имам още един въпрос а неисках да отварям нова тема затова ще питам тук
      преди няколко дни пратих 2500$ от фуллтилт кам картата си след два дни получих писмо че превода ми е отказан и беше оставен адрес на който да пиша ако имам вапроси защо в сащият ден неможах да влезна и да играя защото ми пишеше че вкарвам грешна парола мисля че са ми блокирали акаунда защото аз сам изван България в момента а картата която ползвам е българска а и 2500$ е максимума който можеш да изкараш с едно пращане
      пратих им няколко писма от пощата с която сам регистриран във фуллтилт от тогава минават повече от два дена и нямам отговор това нормално ли е толкова далго да ме даржат без отговор ? притеснявам се :(
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      ..извинявам се ,обаче трябва да се притесняваш за :
      ...."депозид,кам,барзо,праштам,неисках,вапроси,сащият,неможах,акаунда,аз сам ,изван,далго,даржат"
      ... 2500$,а?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Mar7inIM
      значи регистрирам виза-та си в монейбукерс и след това от монейбукерс кам фулл тилт праштам депозита си и така ако искам да вадя пари от фул тилт ги пращам кам монейбукерс и от монейбукерс кам картата си и излиза по евтино и барзо така ли да го разбирам ?
      имам още един въпрос а неисках да отварям нова тема затова ще питам тук
      преди няколко дни пратих 2500$ от фуллтилт кам картата си след два дни получих писмо че превода ми е отказан и беше оставен адрес на който да пиша ако имам вапроси защо в сащият ден неможах да влезна и да играя защото ми пишеше че вкарвам грешна парола мисля че са ми блокирали акаунда защото аз сам изван България в момента а картата която ползвам е българска а и 2500$ е максимума който можеш да изкараш с едно пращане
      пратих им няколко писма от пощата с която сам регистриран във фуллтилт от тогава минават повече от два дена и нямам отговор това нормално ли е толкова далго да ме даржат без отговор ? притеснявам се :(
      Здравей,

Нормално е да откажат превода, ако картата е българска, а ти влизаш в сметката си от чужбина - това може да означава, че някой е хакнал сметката ти и затова са много внимателни в такива случаи.

Може да отнеме до 72 часа, докато получиш отговор от отдела за обслужване на Full Tilt Poker, така че те моля само за малко търпение.

Поздрави,
      Надя