Здравейте :)

• Mephisto1991
      Mephisto1991
      Бронз
      Здравейте колеги, аз съм Мартин на 19г. от София. В момента уча в НМА и играя покер от около 1 година. Разбрах за pokerstrategy.com от приятел и следя новините и темите във форума с интерес. Преминах теста, взех начален капитал и естествено го издумках за 2 дни (лоши навици от миналото) В момента се уча от началото и променям целия си начин на игра, защото имам лошия навик да играя до край - тип всичко или нищо. И разбира се на края - нищо :) Суичърите са много готини и ако спечеля единия с радост ще си го нося насам-натам. Успех на всички по масите! :) )
  • 2 отговора
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Здрасти Марто :)
      Статиите в сайта, наистина могат да ти помогнат да станеш по-добър играч, и съответно по-добро управление на банката ти.
      Пожелавам ти много успехи по масите :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Мартин,

Съжалявам да чуя, че си "издумкал" бонуса толкова бързо, но винаги можеш да се възползваш от промоцията Покани приятел, за да получиш допълнителни до 100$.
      Освен това можеш да депозираш и собствени средства в залата която си избрал и така също ще трупаш strategy points, ще отключваш нови стратегически материали и клипчета.
      През това време ти предлагам да наблегнеш на теорията и да се научиш да спазваш банкрол мениджмънта, за да не профукаш с лекота и следващата банка. ;)
      Кой покер формат си избрал?

Поздрави,
      Ицо