Въпро относно регистрация

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      минах теста за 50$ разгледах видовете покер и се регистрирах в покерстарс въпреки че няма да получа тези 50$ не съжалявам защото покерстарс има много повече бонуси от другите сайтове. ( лично мое мнение) Въпроса ми е как да проверя че наистина сам се регистрирал чрез покерстратегия и дали ще мога да ползвам услугите който предлага турнирите свързани с покерстратегията. другия ми въпрос е регистрирах се от интернет зала като писах кодевете както е посочено в обяснението за регистрация в покерстарс и като се прибрах сега си свалих саита на покерстарс и просто си влезнах с името и паролата. Къде може да се провери дали сам се регистрирал чрез покерстратегията. Благодаря предварително за отговорите.
      С уважение Георги Бучков.
      П.С. в сайта имам регистрация с ниk xax4o но тъй като се регистрирах в покерстарст с ник бот33 предполагам че трябва да пиша и в форума с него.
  • 1 отговор
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Георги,

Свържи се с отдела за обслужване на клиенти - ТУК или горе вдясно меню "ПОМОЩ". Те ще ти кажат тракнат ли си и ако не си, какво трябва да направиш.

Също така може да се представиш на общността - Представи се и да участваш в томболата за суитчър. ;)

Поздрави,
      Ицо