Неактивиран акаунт

• FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Имам едно запитване към всички съформуци и най-вече към администраторите, които може би са по-запознати. Много искам да играя в Покерстарс. Проблемът е, че вече имам акаунт там, който обаче НЕ Е активиран. До колкото видях, това не е позволено от покерстратеджи, но все пак може ли да се включа в Покерстарс, все пак акаунта ми НЕ Е активиран и би трябвало да може да си направи и друг ?
  • 9 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

относно този въпрос наистина съпортът на Покерстарс могат да ти дадат по-точен отговор - питайте дали може да си направите нов акаунт, който да е тракнат към Pokerstrategy. Отговарят бързо. По принцип един нормален акаунт не може да се ретраква, но като не е верифициран знам ли, може и да става - те най-добре знаят, защото това е тяхно policy.

Не рискувайте на своя глава, за да не ви заключат сметка след това.

Все пак, ако не става, твоят приятел може да избира измежду доста други покер зали, които също предлагат добри бонуси през нас.

Поздрави,
      finchybg
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Някой може ли да ми преведе точно какво изисква този Джеф в това писмо. Това "Provide the data" точно ме интересува. Мерси предварително, ето го и писмото :

Please provide the data and then we will try a transfer. If it fails you need to chosoe another pokerroom.
      Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff

Преди това пратих писмо със случая, който описах по-горе. За съществуващият вече акаунт, който не е активиран :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @FunkFreaker,

Това е продължение на кореспонденцията за стартовия ти капитал. Поискали сме ти копие на лична карта в едно писмо или "the data" в другото. Джеф изисква данните ти, за да се опитат да трансферират началния ти капитал.

Доколкото разбирам си се вълнувал от Stars. Мога само да кажа, че ако имаш само сметка без истински пари и никога не си депозирал, то ти нямаш реална кеш регистрация и ще можеш да се тракнеш към нас там, но имейлът ти трябва да е различен от този на предишната сметка там. Ще трябва да деинсталираш софтуера напълно (изтрий cookies) и тогава се тракни.

Следваш тези стъпки ТУК.

Ако пък си решил окончателно да е Full tilt, следвай стъпките ТУК.

При всички положения трябва да изпратиш копие на личната си карта, за да получиш бонуса.

Поздрави,
      Деси
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Значи случаят е следният. Имам регистрация без никакъв депозит с друг имейл в Покерстарс. Там дори не съм активирал акаунта си. Вече се тракнах през вас в Покерстарс с нов имейл в събота. Във Full Tilt е същото положение. Стар акаунт без депозит. Ако няма проблем, ще изпратя имейл със сканирана лична карта и ще помоля бонусът ми все пак да бъде преведен в ПОКЕРСТАРС, където вече съм изпълнил дословно стъпките! Акаунтът ми там е FunkFreaker !

Благодаря!
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Всичко от моя страна е готова. Имам тракната акаунт през Покерстратеджи с име FunkFreaker . Регистриран имейл в Покерстарс и Покерстратеджи е hri87@mail.bg Изпратил съм копие на личната си карта от двете страни! Надявам се скоро капиталът да бъде преведен.

Благодаря за оказаната помощ.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от FunkFreaker
      Всичко от моя страна е готова. Имам тракната акаунт през Покерстратеджи с име FunkFreaker . Регистриран имейл в Покерстарс и Покерстратеджи е hri87@mail.bg Изпратил съм копие на личната си карта от двете страни! Надявам се скоро капиталът да бъде преведен.

Благодаря за оказаната помощ.
      Здравей,
      Стартовият капитал се превежда в срок от 48 часа, ако лична карта не ти е изискана. Периодът се удължава, в случай че трябва да изпратиш документи. Веднага щом данните ти бъдат проверени, то нашият екип ще започне да работи по превеждането на бонуса ти.

Благодаря за разбирането.

Поздрави!
      Деси
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      @FunkFreaker,

Това е продължение на кореспонденцията за стартовия ти капитал. Поискали сме ти копие на лична карта в едно писмо или "the data" в другото. Джеф изисква данните ти, за да се опитат да трансферират началния ти капитал.

Доколкото разбирам си се вълнувал от Stars. Мога само да кажа, че ако имаш само сметка без истински пари и никога не си депозирал, то ти нямаш реална кеш регистрация и ще можеш да се тракнеш към нас там, но имейлът ти трябва да е различен от този на предишната сметка там. Ще трябва да деинсталираш софтуера напълно (изтрий cookies) и тогава се тракни.

Следваш тези стъпки ТУК.

Ако пък си решил окончателно да е Full tilt, следвай стъпките ТУК.

При всички положения трябва да изпратиш копие на личната си карта, за да получиш бонуса.

Поздрави,
      Деси
      Деси надявам се, че си сигурна в това което написа, защото наистина не искам да си губя времето и в крайна сметка да ми затворят акаунта след месец - два :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @FunkFreaker,

Значи, това в което съм сигурна е: ако никога не си депозирал в Stars, не си се възползвал от никакви бонуси, никога не си си пращал копие на личната си карта, с две думи освен имейл адреса ти - нищо друго не те свързва с акаунт там - да, няма да има проблем. Само MAC адресът на компютъра ти ще те издаде, ако сметката е създадена скоро и си ползвал същата машина, но ти винаги може да кажеш, че е нелепо да ти правят проблем, след като споделяш компютъра с еди-кой си.

Естествено, и пълно деинсталиране е необходимо +del cookies. После трябва да провериш със Stars дали си тракнат към нас. Това е.

Поздрави,
      Деси
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Всичко, което написа е точно така, освен че и името ми може да съвпада с това на стария акаунт. Но иначе не съм депозирал играл или каквото и да е било в Старс, единствено имам регистрация от март месец там. Просто се регнах да прегледам какви маси има, турнири и т.н :)