Въпрос

• 8 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Да не те обезкуражавам , ама по вероятно е да имаш проблеми ! Успех все пак ! :)
    • Nedko911
      Nedko911
      Начален
      сега видях защо не съм го написал кода. просто защото той се пише при регистрацията, а аз имам и затова няма къде да го напиша но сега ще потърся пак дали все пак неможе да се напише някъде този код
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Nedko911,

Добре дошъл във форума и не забравяй да се представиш!

Как така вече имаш сметка там? Няма как да се тракнеш към нас, освен ако не си се регистрирал първо през нашия сайт. Съществуващи сметки от преди не могат да се възползват от офертата. Ако не съм разбрала правилно, извинявай. Моля те да споделиш каква е ситуацията. :)

Поздрави,
      Деси
    • Nedko911
      Nedko911
      Начален
      да този акаунт е стар и пишеше да въведа името на акаунта ми от фулл тилт и аз въведох името с което съм се регистрирал преди. Това поправимо ли е
    • Mephisto1991
      Mephisto1991
      Бронз
      Не можеш да добавиш бонуса си към вече съществуващ акаунт. Трябва да си избереш друга покер зала. (или да си направиш друг акаунт, което не е много законно :) )
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Много е гадно... аз основно играя в Pokerstars, но понеже имам регистрация там и не става да се тракна от сайта, за да събирам SP.... Дори без бонуси, рейкбеци и т.н. трябва ми само за събиране на SP заради статиите ама ....
    • Nedko911
      Nedko911
      Начален
      еми тогава защо ми се изписва:

Страхотно! Парите ти се превеждат.

Информацията ти беше проверена и потвърдена от нашия екип. Ще преведем твоите безплатни $50 в рамките на 2 работни дни и ще те уведомим по имейл, когато това стане.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nedko911
      еми тогава защо ми се изписва:

Страхотно! Парите ти се превеждат.

Информацията ти беше проверена и потвърдена от нашия екип. Ще преведем твоите безплатни $50 в рамките на 2 работни дни и ще те уведомим по имейл, когато това стане.
      Здравей,

Причината да си получил това съобщение е, че ние няма как да знаем дали сметката ти е правилно тракната към нас или не, преди да се опитаме да преведем твоите $50.

Предполагам, че преводът ще бъде отказан, ако вече си имал сметка при нас, и тогава ще получиш съобщение от нас с повече информация.

Проверявай редовно дали не сме се свързали с теб.

Поздрави,
      Надя