Смяна на покер залата?

• FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Здравейте искам да Ви попитам нещо, което ме интересува за в бъдеще. Възможно ли е сред време, ако примерно играем в дадена покер зала, чрез бонуса на покерстратеджи и искаме да я променим, да преместим сметката си в новозибраната такава? Ако става, как точно трябва да се процедира, трябва ли да правим транзакции чрез банка, трябва ли да нямаме регистрация в новата зала, кога точно може да се случи това и т.н. Ще се радвам на всяко едно компетентно мнение в темата, което би ми помогнало :)

Поздрави!
  • 6 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей FunkFreaker,
      Началният капитал, даден ти от PokerStrategy.com, e заключен до достигането на дадени точки. След това можеш да го местиш в която зала поискаш! За целта трябва да се регистрираш в новата зала, да поискаш теглене на парите (може и към банкова сметка, но ако искаш да е бързо и безплатно, препоръчвам [b]moneybookers[/b]) и да депозираш в новата, получавайки [b]паричен бонус[/b].

Междувременно, ако искаш да играеш в повече от една зала едновременно, можеш да използваш нашата програма [b]Покани Приятел[/b]! Парите, които изкараш от нея, ще бъдат директно прехвърлени към избрана от теб покер зала!

Ако имаш още въпроси, не се колебай да попиташ!
      Поздрави,
      darkonebg
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Добре, аз си избрах Еверест Покер, тъй като в други зали, където исках не можеше да ми вкарат бонуса :( . Значи, след като изпълня условието с точките за 90 дни, ще мога да си прехвърля паричките в Покерстарс или Фул Тилт, чрез Мънибукърс нали така ? :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Да естествено - Парите са си твои и можеш да ги местиш, където си пожелаеш!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от FunkFreaker
      Добре, аз си избрах Еверест Покер, тъй като в други зали, където исках не можеше да ми вкарат бонуса :( . Значи, след като изпълня условието с точките за 90 дни, ще мога да си прехвърля паричките в Покерстарс или Фул Тилт, чрез Мънибукърс нали така ? :)
      Не забравяй да използваш нашите линкове и бонус кодове (можеш да ги видиш ТУК), когато решиш сам да правиш депозит. Ако следваш нашите инструкции, тези сметки ще са проследени към нас и така ще можеш да се възползваш от всички преимущества, които PokerStrategy.com има за теб.

Поздрави,

Надя
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      И тук ще попитам, надявам се че някой може да ми каже нещо относно:

Искам да ви попитам колко стратеджи поинтс трябва да генерирам, за да задържа бонуса. Гледам, че за всяка точка от моята зала, дава 0,5 стратеджи поинтс и май съм се попрецакал доста в сравнение с това, което виждам от другите зали

Другият ми въпрос е, ако въведа бонус код за допълнителни 300 долара и не успея да го покрия, това ще въздейства ли на началните ми 50 долара оттук ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от FunkFreaker
      И тук ще попитам, надявам се че някой може да ми каже нещо относно:

Искам да ви попитам колко стратеджи поинтс трябва да генерирам, за да задържа бонуса. Гледам, че за всяка точка от моята зала, дава 0,5 стратеджи поинтс и май съм се попрецакал доста в сравнение с това, което виждам от другите зали

Другият ми въпрос е, ако въведа бонус код за допълнителни 300 долара и не успея да го покрия, това ще въздейства ли на началните ми 50 долара оттук ?
      Отговорих ти в другата тема.
      Успех на масите!