za na4alniq kapital

• 15 отговора
    • ibra1991
      ibra1991
      Бронз
      благодаря предварително
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Здравей!

Първо искам да ти дам нещо като съвет, да пишеш на кирилица, все пак затова сме Българи да уважаваме родния си език и да се разбираме ясно.

Ако сте от един IP адрес мисля, че работата е сложна.
      Ако сте на различни компютри с различни ай пи адреси не е никакъв проблем.
    • ibra1991
      ibra1991
      Бронз
      добре искате ми документ който да покаже адреса ми ама аз нямам нито сметка за газ, вода,ток или телефон всичко са варху името на родителите ми по принцип съм студент мога да пратя снимки на личната ми карта снимана от двете страни само това ще свършили работа
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей ibra1991,

На личната ти карта пише адреса. А за още по сигурно, задай тези въпроси на отделът за обслужване на клиенти - натисни тук
      Във форума не се занимаваме с тези неща. Хората от обслужването отговарят за това. ;)

Поздрави,
      Ицо
    • ibra1991
      ibra1991
      Бронз
      а за IP адреса е различен сега се регвам от лаптоп а брат ми взе бонуса от домашния ни компютар надявам се да няма проблеми в това отношение
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей ibra1991,

Стига всеки да си използва само неговата сметка, няма да има проблем :)

Поздрави,
      Надя
    • Mephisto1991
      Mephisto1991
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей ibra1991,

Стига всеки да си използва само неговата сметка, няма да има проблем :)

Поздрави,
      Надя
      Да се надяваме всеки да си използва само неговата сметка. Иначе само те си знаят. :)
    • Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      пич ако ти дадът началния капитал ще се прекръстя :)
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Снимай се как държиш личната си карта, това е целта. Не е задължително да ти се вижда лицето, но трябва да се вижда, че я държиш. ;)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ico0o
      Снимай се как държиш личната си карта, това е целта. Не е задължително да ти се вижда лицето, но трябва да се вижда, че я държиш. ;)
      Защо го подвеждаш? То си пише - л.к. до лицето... Той така може да държи на баща му личната карта и да се вижда само ръката му... :D
    • Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      това защо не го напишат на хората на които "уж" трябва да пратят пари, а да сетих се причината -> "Проверката на самоличноста премина неуспешно" каква изненада а?
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от Machine1991
      това защо не го напишат на хората на които "уж" трябва да пратят пари, а да сетих се причината -> "Проверката на самоличноста премина неуспешно" каква изненада а?
      Ти май си нямаш работа и седиш и troll-ваш а?
    • Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      [quote][i] Ти май си нямаш работа и седиш и troll-ваш а?[/quote]ми пич и теб да те излъжат няма да си доволен :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Machine1991,

Вчера сподели за своя опит и неуспешното получаване на капитала. Казахме ти, че съжаляваме, че не си издържал проверката за сигурност, което е така. Сега ще те помоля да не пишеш в темите на други членове публикации, които наистина могат да бъдат сметнати за нарушение на правилата тук.

Подобно отношение към сайта и членовете ни няма да толерираме и учтиво те моля да се възползваш от услугите ни, без да спамиш из форума с нападки из темите на останалите.

Ние тук всички сме приятелски настроени и се грижим за професионалното покер развитие на своята общност. Всичко обаче си има граници и съм сигурна, че сам ще се съгласиш.

Поздрави,
      Деси
    • Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      Напълно съм съгласен. Лек ден и успех на всички това е последното което ще напиша.