За Сайта

• Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      Искам да споделя мненията си за сайта.

Сайта е изключително интересен и могат да се научат безброй нови стратегии и стилове на игра, както за напреднали така и за начинаещи играчи. Аз лично мога да кажа че не съм от начинаещите въпреки че научих много нови неща от сайта. По принцип нечета статиите, а гледам колкото се може повече видеа, защото е по-добре да се види напрактика отколкото да се налучква какво е имал предвид автора на текста.
      Пробвах да премина теста тъй като ми се стори че ще е хубаво да добавя начален капитал към фулл тилт сметка. Преминах теста успешно, регистрирах се във фулл тилт и ми поискаха лични данни от този сайт. Предоставих ги и зачаках и след време ми се изписа, че е "Неуспешна проверка на самоличността" а това означава -> "Решението ни се базира на множество различни критерии. За съжаление не можем да ти дадем повече информация за това, тъй като това ще застраши системата ни за сигурност и може да доведе до злоупотреби." От което следва че аз съм някакъв измамник. Това е нещото от което съм разочерован от покер стратеджи.
      Аз ще продължавам да си играя собствената игра както и ще гледам видеата тук, но винаги ще имам едно на ум..
      И имам съвет -> По-добре си оправете "системата за сигурност" защото сигурно не съм първия и няма да бъда последния който е ограничен от начален капитал.
  • 3 отговора
    • Te0dor
      Te0dor
      Бронз
      Здравей,

Както вече и сам си разбрал, съдържанието на сайта е в пъти по-полезно от някакви си $50. Това, че не четеш статии, е огромен минус - няма как да приложиш теория в практиката, ако не си запознат със самата теория...

Преминал си теста, но това не означава абсолютно нищо. Ако смяташ, че този тест е голямо препятствие, по-добре се откажи от покера.

Изобщо не следва че си някакъв измамник, щом не са те одобрили за начален капитал. Причини има много , и те са изброявани достатъчно. Няма нужда да си разочарован - те предлагат пари, те могат да откажат същите пари. Не са длъжни да съобщават причини.

Това не означава, че не можеш да бъдеш пълноправен член, а напротив - има достатъчно много преференции както тук, така и в партньорските им мрежи - тези 50 долара са просто капка.

Няма нужда да си "оправят" системата за сигурност. За пример мога да дам единствено себе си - не ми се е налагало да пращам каквито и да било документи.

Пожелавам ти успех,
      Теодор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Machine1991,

Съжалявам много да прочета, че ти е бил отказан превода на началния капитал, но трябва напълно да се съглася с това, което Теодор вече ти е написал.

Със сигурност е имало причина за отказа, а нашата система за сигурност е динамична и винаги адаптирана към изискванията на индустрията, така че няма причина за притеснения.

Препоръчвам да направиш минимален депозит в някоя от партньорските ни покер зали, щом сайтът ни ти е полезен - така не само ще получиш най-добрия бонус за първи депозит, но и ще получиш по-висок статус при нас, за да можеш да си осигуриш достъп до още повече учебни материали.

Правилно са те посъветвали, че началният капитал е само допълнение към това, което ние в PokerStrategy.com предлагаме. Преди 5 години, когато фирмата беше основана, началният капитал беше едва $5, но с нашите учебни материали и услуги, мнозина са успели да ги превърнат в стотици хиляди долари.

Надявам се да те виждам и занапред в нашия форум и да продължаваш да се учиш при нас и да подобряваш играта си.

Поздрави,
      Надя
    • shifttronic
      shifttronic
      Бронз
      А ето пък аз какво ще ти кажа. Преминах теста, пратих си документите, поговорихме си по телефона и след 2 часа 50те $ бяха в сметката ми във ФулТилт. Изключително коректен сайт и екип!