някакви преположения?

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      Как се забавлява екипа на покерстратегия? какво правят свободното си време или цъкат покер по тъмно след работно време :) ще се радвам и ако се включат и самия екип :) (ако не е в разсрес с личния им живот) ще се радвам да споделят и по някоя интересна история :) )
  • 8 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      А Гибралтар знаеш ли къде е?? :P :tongue: :tongue:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Bot33
      Как се забавлява екипа на покерстратегия? какво правят свободното си време или цъкат покер по тъмно след работно време :) ще се радвам и ако се включат и самия екип :) (ако не е в разсрес с личния им живот) ще се радвам да споделят и по някоя интересна история :) )
      Здравей Bot33,

Няма да говоря от името на целия екип, а само от мое име - за съжаление не ми остава много време за забавления - както виждаш, и в събота вечер сме онлайн във форума ;)

Иначе misko69 ти е дал подсказка - нашият офис се намира в Гибралтар, където поне на мен никога не ми е скучно.

В свободното си време обичам да пътувам (из Испания, Португалия, и изобщо в Европа) - това разбира се, е при положение, че получа отпуска ;)

Иначе през уикенда обичам да играя покер (но напоследък все по-рядко ми се случва, приятелят ми не играе покер и малко ме ревнува от Full Tilt), да се разхождам по скалата и да зяпам маймунки (които при нас се разхождат вместо бездомни кучета), да гледам филми, да чета книги, да танцувам, да играя пейнтбол :)

През лятото ходя често на плаж или на едно езеро, където практикуваме така наречения kneeboarding или wakeboarding.

Сигурно има и още, но не се сещам засега :)

А, забравих интересна история да споделя - не знам дали и на вас ще ви е интересно, но аз много се смях. Миналата събота се качихме на скалата с колата, за да гледаме залеза. Спряхме на една тераса, за да идем близо до маймуните и докато нещо се обяснявах за това как едно бебе ей сега ще падне от клона на близкото дърво (понеже висеше някакси много нестабилно), изведнъж нещо космато скочи на гърба си - после хоп хоп, още две маймуни довтасаха и аз се озовах с три маймуни на гърба / раменете / главата ми, които едва ли не се сбиха за слънчевите ми очила!!! Много са крадливи местните маймуни, и всичко, което им изглежда лъскавко става жертва на алчните им лапи.

Най-смешното беше, че приятелят ми беше толкова зает да ми се смее, че дори не посегна да изгони нахалната маймунска паплач от мен :D

Bot33, ако имаш някакви конкретни въпроси, питай (стига да не са прекалено лични) ;)

Поздрави,
      Надя
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Надя Благодаря за изчерпателния отговор :) хубаво е да придобиеш някаква реалност за човека който ти помага .... надявам се 4е и останалия екип ще разкажат по нещо за себе си :) misko69 знам каде е Гибралтар :) дори някаде бяь писал дали отскачат като имат време до алжир мароко :) както и да е :) Успех по масите
    • misko69
      misko69
      Бронз
      :tongue: Грешката е моя,снощи съм прочел,че искаш да се включиш в екипа ?( ?(
      Трябва да понамаля темпото... и уискито,май.... ;)
      Още веднъж се извинявам ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет на всички,

Аз съм Десислава, всички обаче тук ми казват Деси, защото както знаете е по-лесно за колегите, които са от над 25 националности. :) Tа оттам и DessiP.

Занимавам се с образователната секция на българската общност. Това е една интересна позиция и ми дава възможност да комуникирам с всички наши професионални играчи. За мен рядко остава време за игра, но когато имам, играя за удоволствие.

Обичам да пътувам из Испания. Най-често с кола, която взимам под наем. Наскоро бях в Кордоба и много ми хареса маршрутът дотам. Представете си 200 километра прав път. :s_cool:

Този уийкенд валя обилно тук, така че събота ми беше ден за пазар, а неделя се отдадох на шофиране из малки селца, като просто си завивах в различи посоки без да имам определена такава. Беше забавно и не се изгубих дори! :P (Това си беше чист късмет.)

В Мароко още не съм ходила, въпреки че е ей-тук. Много лоши впечатления имам за граничните градчета от хора, които са били там и нямам голямо желание да ходя там, но ще видим. За сега Испания ми стига, а понякога и летя до градчета из Европа, така че не ми е скучно.

Изглежда сякаш доста пътувам, но истината е, че се случва веднъж на месеца из Испания или два пъти, иначе може да ме намерите из форума. :)

Поздрави,
      Деси
    • twinster
      twinster
      Бронз
      това с 200-киловетровия път ми хареса най-много....(любител на мощни двигатели и високи скорости на колкото колела можете да си представите :D )
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ twinster,

Опасни неща ти харесват на теб! :) На мен ми беше за първи път да шофирам толкова много километри със скорост 120 км без да падам по-надолу и за секунда, с помощта на круз-контрол. Единственото нещо, което не ми харесва при круз-контрола е, че ако трябва да намаля мигновено, защото нещо се случва пред мен или до мен, не знам дали ще ударя правилния педал, защото както знаеш кракът ти си почива спокойно между газта и спирачката. Сигурно не е нужно да казвам, че дори и тук има луди глави, които управляват автомобили като самолети. :) Пътят е само за теб. Имаше доста ентусиасти, движещи се с 200 км, или 80 превишена скорост от позволената, ама тук няма толкова много камери или полицаи и правят каквото им душа иска. Аз съм твърдо за 120 и не повече обаче!
    • twinster
      twinster
      Бронз
      е па аз съм карал и със 260 но на писта...имам и мАтор 1000 кубика,с модификации,с него до 280 и ме достраша повече :D