Strategy Points

• FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Дано не повтарям темата, но искам да Ви запитам, след колко време горе долу в сайта на Покерстратеджи трябва да излезне колко стратеджи поинтс имам, тъй като снощи за 2-3 часа направих 25 сумит поинтс в Еверест Покер, но тук все още ми дава, че съм с 0 стратеджи поинтс. Мисълта ми е дали в момента ми се отчитат точките в сайта или трябва сам да направя някаква настройка ?

Благодаря и отново се извинявам, ако има подобна тема и не съм я видял.

Поздрави, Христо!
  • 8 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Точките не се обновяват веднага, тъй като трябва да изчакаме хората от Еверест да ни изпратят списък с информация. След като си получил началния си капитал там, няма как да не си тракнат към нас. На Началната Страница можеш да видиш откога не са обновявани точките. Ако след следващото обновление пак имаш 0, обърни се към [b]отдела ни за обслужване на клиенти[/b].

Поздрави,
      darkonebg
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Искам да Ви попитам, 90 дни ли е срока за правенето на 1000 Strategy точки необходими за лиценза за Elephant ?

Поздрави, Христо!
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Не съм сигурен, че те разбрах.
      Когато направиш общо 1к точки, тогава си получаваш лиценза. Няма времеви лимит.
      Поздрави,
      darkonebg
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Точно това исках да разбера, дали трябва да направиш точките в рамките на месец, три или година. Благодаря :)

Друг въпрос: Навсякъде пише, че бонусът е 50+100$ Тези 100$ получаваш, когато вземеш лиценза ?

И още един: Когато направиш 1000 стратеджи поинтс, но примерно нямаш 50 долара капитал, ще ти бъдат ли отнети парите ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първият въпрос - допълнителният бонус получаваш, когато изпълниш изискванието на залата, в която играеш (за всяка зала е различно).
      Вторият въпрос - нещата нямат нищо общо. Парите са си твои, точките също, когато направиш 1к - и лиценза :)
      Поздрави,
      darkonebg
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей FunkFreaker,

Имай предвид, че началният капитал е независим от лиценза за PokerStrategy.com Elephant. Лицензът получаваш при събирането на 1000 StrategyPoints, независимо кога ще стане това.

Обаче трябва да събереш 1000 Summit Points (точките в Everest Poker) в рамките на 90 дни, за да не бъде отнет началният капитал (или каквото е останало от него). Важно е да разграничиш Summit Points от StrategyPoints, за да не се получат обърквания.

Колкото до бонус от $100, не всички покер зали предлагат този допълнителен бонус. Everest Poker е една от залите, където началният капитал е само от $50, но можеш сам да депозираш пари и да се възползваш от друг бонус. Повече информация има ТУК.

Поздрави,

Надя
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Добре, ами ако например събера тези 1000 точки (в момента имам над 300 от 1 седмица игра) и после реша да похарча част от тях и паднат ? Иначе казано искам да попитам, на 90 ден от моята регистрация там трябва да имам 1000 или повече точки, така ли ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ако използваш точките си, това не би трябвало да се отрази на бонуса ти. Просто трябва да си събрал изобщо 1000 точки, а не да ги имаш всичките задължително на сметката си.

Също така, 90-ият ден е крайният срок. Ако ти например събереш 1000 Summit Points другата седмица, то тогава няма нужда да чакаш 90 дни, парите са ти напълно на разположение и нищо няма да бъде взето обратно.

Поздрави,

Надя