Избора на зала за 50-те $ от теста.

• alexdark75
      alexdark75
      Бронз
      PokerStrategy ми предлага избор между 3 зали в които да депозирам 50-те $ от теста:

1.Full Tilt Poker
      2.PartyPoker
      3.William Hill

Седнах да прочета малко за това къде е по подходящо да ги депозирам и попагнах на мение в което се споменаваше че PartyPoker не работят с България понеже голяма част от отдела им за обслужване на клиенти бил базиран в София - това вярно ли е и означава ли че немога да играя с тяхната платформа?
      Друго на което попаднах в нета е че и William Hill също не работи с България - това също ли е вярно и избора ми само до Full Tilt Poker ли се свежда за момента?
  • 4 отговора
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Аз бих ти предложил да си направих сметка във Full Tilt Poker там има рейбек 27 или 30% и се дава всеки Петък. Трафика е стабилен вечер 90 000+ хора. Няма 5 карти покер но има Ръш покер който на мен ми допадна .
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей alexdark75,

Добре дошъл във форума! William Hill и PartyPoker (а и още няколко) настина имат офиси в София, което автоматично отнема възможността на хора, които живеят в България, да играят в тези две платформи. Ако живееш в България, няма да можеш да играеш там и наистина ще имаш възможност да получиш началния капитал във Full Tilt.

Залите, в които се получава капиталът, се обновяват ежемесечно, но не мога да гарантирам, че другия месец ще можеш да го получиш в зала, която не е ограничена за български IP адреси и няма отново да е само във FTP. Винаги можеш да държиш под око тази страница: цък.

Поздрави,
      Деси
    • alexdark75
      alexdark75
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор - регистрирах се в Full Tilt Poker чакам с нетърпение да заработя следващото ниво на статуса си.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей alexdark75,

При успешно получаване на началния капитал, автоматично ставаш Бронз. Което ти отваря нови статии и клипчета. Няма да има нужда да го "заработваш". ;)
      Докато чакаш, можеш да се представиш на общността -> Представи се! С което ще си осигуриш място в томболата за спечелване на суитчър в края на месеца. :)

Поздрави,
      Ицо