Предложете ..

• 2 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

Това са залите, с които работим: цък. Не правя спортни залози, но се сещам за няколко, които имат и двете. bwin, bet365, ladbrokes, betfair и др. Ако играеш NL, ще имаш и трафик на покер масите, ако играеш FL например в bwin - трудно ще имаш маси.

Нямам идея какви са условията за прехвърляне на парите от покер клиента към спортните залагания, но тук имаш няколко зали, с които може да се консултираш. Останалите членове могат да те посъветват по-подробно надявам се, защото както казах, не съм запозната със условията за прехвърляне на пари от тази със спортните залагания към покер сметката ти.

Не забравяй, че можеш да пишеш на всяка една и да получиш директен отговор, в случай че тук не получиш такъв достатъчно бързо.

Поздрави,
      Деси
    • huli1
      huli1
      Бронз
      В бет365 могат да се прехвърлят пари м/у спорта и покера, но още не съм играл покер там и на знам как е трафика
      В Бетфеър няма нужда от прехвърляне на пари, т.к. сметката за спорт и покер е обща, трафик на играчи долу-горе има (не колкото в покерстарс и фуллтилт, но сравнително добре)
      За другите не знам