Жалба

• vladibgl
      vladibgl
      Начален
      В случай че не преведете обещаната сума, съгласно предоставеният от Вас регламент на успешно преминал тест потребител ще сезирам органите /КЗП/ за контрол на изпълнението им.
      Според Общите Ви условия, при успешно преминаване на теста сумата от 50 долара е платеният резултат. Такъв не е постъпил по сметката ми.
      В разширението, предоставяте проверка и контрол за самоличност.
      Какво според Вас е същината на такава проверка? Според действащото законодателство означава минимум три имена на участващия.
      Такъв въпрос не ми беше зададен, още повече дублирахте чрез задавене на въпроси, решеният от мен успешно веча от мен тест.
      Настоящото обръщение ще депозирам в Комисия за защита на потребителя, поради изпълнение състава на нарушени права на потребител при ползване на предоставените от Вас услуги и заблудата ми на такъв, а именно, че при успешното завършване на теста, наградата е 50 долара. Посоченото единствено допълнително условие е проверка на самоличността ми, което не е извършено, а при всяко контролно извършване, мога да я удостоверя.
      Апелирам за спазване на посочените от Вас правила за участие в успешно преминаване на теста.
  • 8 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей vladibgl,

Не мисля, че си прочел/а всички клаузи в правилата за получаване на началния капитал от $50, описани в нашите Правила и условия за послване.

4. Exclusion of Users/Withholding of starting capital
      PokerStrategy.com reserves the right, in its sole discretion, either to exclude Users from the Platform by removing/deleting the account of the User and by blocking a new registration or to withhold or deny the starting capital of the User, depending on the severity and/or the frequency of the case. This also applies to third parties acting on behalf of the respective User.

Examples of events where a User will be excluded or the starting capital will be withhold or denied (this enumeration is not exhaustive):

* Where a User enters incorrect and/or invalid information or details during registration
      * Where a User or a third party on behalf of the User makes an attempt to register more than one account at PokerStrategy.com or any related Poker Site
      * Where a User shares the answers of the quiz with third parties
      * Where a User provides any form of Rake-Back offer
      * Where a User tries in any other way to lure away other Users from the Platform
      * Where a User acts in breach of the general Terms and Conditions
      * Where the User has acted in another illegal manner with regard to the relationship between the User and PokerStrategy.com.

Regardless of the fact, that PokerStrategy.com will not deal arbitrarily regarding the exclusion of Users or withholding/denying the starting capital, PokerStrategy.com will always decide in its sole discretion and without being obliged to provide any evidence or to state any reason why a User will be excluded or why the starting capital will be withhold/denied. This is necessary to protect our fraud protection system from being compromised.

In the same way as the User receives notification of successful registration via email, a User will be notified about the exclusion or withholding of the starting capital.

Компанията ни е регистрирана и регулирана от правителството на Гибралтар.

На сайта ни ще намериш подробна информация за компанията ни, а в Интернет се намира информация за правителството на Гибралтар и координатите за контакт.

Работим и се грижим за сигурността и нуждите на своите клинети в съгласие със закона.

Смятам тази тема за приключена.

Поздрави,
      Деси
    • shifttronic
      shifttronic
      Бронз
      Това, което си написал е меко казано - смешно.
      По-интересното обаче е, че в другия си пост си написал "това, което ми се полага" - кое по-точно ти се полага? Тестът за 50$ е просто символичен, на всичкото отгоре дори може да гледаш отговорите по време на решаването му, и за капак на всичко това - имаш 1 час за 20 въпроса!
      Хайде моля ти се, не се излагай. За да не получиш началния капитал си има причина, а 2те ти публикации изглеждат по-скоро като отчаяни заплахи, че видиш ли с тях ще получиш 50$... Не си губи времето с подобни глупости, а се възползвай от това, което ти се предлага от сайта - стратегиите, видеотата, бонусите за депозит и рейкбек оферти.
      Когато екипът откаже начален капитал, ти няма как да обжалваш това решение - ясно е казано, че ти може да получиш капитала, но може и да не го получиш - като и в двата случая ще бъдеш уведомен.

Ако си решил да изнудваш PS за 50$ - не си губи времето,
      ако си решил да играеш покер - желая ти успех!
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Оххх,народа се побърка....колко жалко само.

Давай го по кротко бе,никой не е длъжен да ти дава 50$ ей така за красивите ти очи,тия 50$ ги дават за "начален старт" като не ти харесва нещо никой не те е вързал.Вкарай собствени и си играй,каквото искаш прави никой не го е грижа,ама да поставаш тука теми със заплахи и апелиране за некоректност към форума/сайта (няма значение) това просто си е меко казано просташко.Със всички удобства/статии/анализиране на ръце/съвети/промоции и прочие...няма смисъл,просто е неуместно и глупаво,това че са ти отказали не значи нищо и на мен ми отказаха но аз си разбрах грешката за която съм си виновен,но не съм тръгнал да пускам теми и да пиша глупости.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      cool story, bro...
    • s0lar1s
      s0lar1s
      Бронз
      Всичко си е съвсем коректно. Минах си теста получих парите. Ти щом не си ги получил значи нещо ти куца.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Аз съм минал теста, но да не сам взел 50$, играя в покерстарс... стига ми информацията, която получавам от покерстратегия тя е много по ценна от някакви си 50$. Обществото тук е много дружелюбно настроено към всички нови играчи.

Играча си е играч няма какво да добавя повече.

Мнението е редактирано от darkonebg
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @Bot33,

Моля те да не прекаляваш с емоциите! Pokerstrategy.com приветства всеки нов потребител и е задължение да бъдем учтиви с тях.
      Благодаря за разбирането!

Поздрави,
      Ицо
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      хах аз полу4их 50 долара даже без да ми искат снимка щото сьм много добра. ест. ги изтумбих и сега 2-ти вкарвам мои пари4ки..само 4е отне 3 дена някаде спокойно ще ти се обадят хората