Здравейте

• koko138
      koko138
      Бронз
      искам да попитам вече след като съм си създал сметка в ПокерСтарс , но не е чрез покер стратеджи , тай като играя от 1 година и съм нов в форума и като цяло в сайта , мога ли някак си да си тракна сметка чрез сайта но не да правя нова сметка , а със същия акаунт с който съм регнат в ПокерСтарс?

Благодаря отново за вниманието!
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей koko138,

Не може да тракнеш съществуваща сметка към PоkerStrategy.com. Можеш обаче да получиш безплатните $50 във Full Tilt, или да депозираш собствени средства в една от залите тук: цък.

Поздрави,
      Деси
    • koko138
      koko138
      Бронз
      Към кого мога да се обърна за иистриване на акаунт (сметка) в дадена покер зала и каде мога да го потарся този някой

Благодаря за искреността
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново,

Н тази страница: цък ще намериш всички зали, в които може да депозираш. Като кликнеш върху дадена зала, например PokerStars, ще видиш подробно Указание за изтегляне, което ще ти обясни как да регистрираш сметка там през нашия сайт.

За безплатните $50, отиваш на тази страница и следваш Указанието за FTP. Това е. Ако имаш нужда от още помощ, не се колебай да попиташ.

Поздрави,
      Деси
    • koko138
      koko138
      Бронз
      Деси май не ме разбра имах в предвид това : имам създаден акаунт в покерстарс който не искам да съществува с една дума искам да го истрия към кого да се обърна и каде да го намеря този някой ?

Извини ме ако нахалствам
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ koko138,

Това не е възможно. Вече сдадена сметка не може да се затваря и да се прави нова. Имаш право само на една такава. Разбира се, може да отнесеш въпроса си и към самата зала: цък.

Поздрави,
      Деси
    • koko138
      koko138
      Бронз
      Благодаря Деси свързах се и сега чакам отговор мога да го публикувам тук във форума ако е уместно и ако кажеш къде по точно :spade:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей koko138,

Едва ли отговорът им ще е много по-различен от нашия. Ако искаш да го публикуваш обаче за информация на останалите членове, можеш да го направиш в тази тема (като те съветваме да изтриеш всичката лична информация за сметката ти - потребителско име, имейл адрес и т.н.).

Поздрави,
      Надя