Въпрос за 10-те $ в Cake

• VanHellsing666999
      VanHellsing666999
      Бронз
      Значи не можах да мина теста и реших да взема тези 10 $ в СаКе и ми ги преведе по сметката веднага обаче в условията ви пише да играя :
      * Fixed Limit: $0.01/$0.02
      * Sit and Goes: До $0.10 бай-ин (без комисионната за покер залата)

А такива маси там несъществуват...
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей VanHellsing666999,

Ще те посъветвам да се консултираш с отдела за клиенти на залата. Аз самата не играя там и не мога да ти дам стъпките за сядане на маса. Много от нашите членове обаче играят там и ще те посъветват, но за всеки случай се консултирай и с отдела за клиенти. Със сигурност нещо пропускаш. Много хора играят там с тези $10.

Виждам, че пишеш за първи път и искам да те поканя във форума Представи се, за да споделиш с нас малко за себе си, а защо да не си тръгнеш и с награда! :)

Поздрави,
      Деси
    • lilwayne1991
      lilwayne1991
      Начален
      съществуват: влез в ринг игри-фиксиран лимит икъдето пише 0.02/0.04 се води лимита на който можеш да играеш, но ще ти дам съвет - този кейк покер е абсолютна излагация и простотия за привличане на клиенти. нищо неможе да се изкара от там по добре се откажи докато е време. аз имах регистрация и брат ми. след няколко дена и двамата неможем да влезем. Получили сме имейли със съдържание - "Направил си злоупотреба с играта (или нещо такова) и затова получаваш перманентен бан (завинаги блокиране на профила)". Смятай че това е една от най големите простотии които са ми се случвали. но това е просто капка в морето от глупости които ще ти се случат.. + това и да не те баннат е абсурдно да направиш 1000 точки. няма смисъл да играеш сумати време за 10 долара просто е загуба на време пич. Послушай съвета ми..
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @lilwayne1991,
      Ако сте играли от един компютър с брат ти, може би затова са ви баннали, понеже използвате един и същ IP адрес. Аз лично започнах в Cake Poker и не съм имал никакви проблеми с тях.
      За лимита си прав, най-ниският е 0.02/0.04, както на No Limit, така и на Fixed Limit, но предполагам, че VanHellsing666999 ще може да играе на тези маси.
      Относно това дали може или не може да изкара пари от там - няколко покер стратези вече се похвалиха, че са увеличили неимоверно тези 10$ за кратко време.

Поздрави,
      Ицо