Избор на зала за начален капитал

• Novakov
      Novakov
      Бронз
      Здравейте! Преминах теста и сега трябва да избера зала, в която да ми бъде приведен началния капитал. За жалост като опция се появява единствено Full Tilt Poker, в която имам акаунт още преди да разбера за съществуването на PokerStrategy.com. Това означава ли, че не мога да се възползвам от началния капитал от $50? Бих желал да си отворя сметка в PokerStars и там да получа капитала от PokerStrategy. Моля за съдействие, благодаря предварително!
  • 2 отговора
    • Novakov
      Novakov
      Бронз
      Ако се регистрирам в PokerStars чрез кода на PokerStrategy.com и направя депозит с мои средства, ще имам ли възможност в бъдеще време да се възползвам от "началния капитал от $50"?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

за съжаление в момента предлагаме безплатния начален капитал само във Full Tilt Poker.

Възможно е в бъдеще да имаме и други покер зали, в които да предлагаме $50.

Ако депозираш в друга покер зала, PokerStars например, тогава това няма да те лиши в бъдеще да получиш началния капитал в друга покер зала.

Моля обърни внимание, че трябва да спазиш указанието за изтегляне от секцията ни с партньорски покер зали, преди да направиш депозит, за да бъде сметката ти тракната към нас и да получаваш StrategyPoints за играта си в тази покер зала (както и за да получиш бонус за първия си депозит).

Поздрави,
      Надя