Предложение!

• lilwayne1991
      lilwayne1991
      Начален
      Предложението ми е да преведете на български правилата за получаване на 50 долара за да няма недоволни и оплакващи се играчи. Все пак във форума трябва да се пише на кирилица, а пращате правила които са на латиница, изглежда доста глупаво и смешно, все пак сте голям екип и невиждам какъв е проблема да преведете написаното. Ще спестите много ядове, ако просто ги преведете и ако някой бъде неодобрен да му пратите примерно: точка 4.1 гласи така и така ... затова системата за сигурност не ви допуска или нещо такова. Ако неможе да разкривате такива неща, то тогава единственото нещо което може да направите за хората които имат доверие на покер стратеджи просто преведете правила :) И аз неполучих капитала си, но както казах вече почнах да препечелвам по-малко (все пак тръгнах със малко) вместо с 50 долара, почнах с мойте скромни 10 долара и играя по собствено разпределение на банката или по точно 15 бай-ина. Въпреки че неполучих 50-те долара мога да заявя че научих адски много неща от покер стратеджи. Ситуации в които съм щял да фолдна сега ги играя безпроблемно със рейс и агресия за което благодаря.
      Та да се върна към предложението ми - дано го одобрите. :)
  • 2 отговора