Начална покер зала

• zlatiroket
      zlatiroket
      Бронз
      Здравейте, регистрирах се в сайта по покана на мой познат, минах теста и сега трябва да си направя сметка в някоя зала, обаче ми излиза само ФулТилт, а аз не искам него - как да стане да се регистритам и да получа началния си капитал другаде???
  • 11 отговора
    • MuTsTz
      MuTsTz
      Бронз
      За момента само в FTP можеш да получиш началния капитал =)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет zlatiroket,

Този месец можем да ти предложим началния капитал от $50 във Full Tilt Poker. Ако вече имаш сметка в тази зала, ние няма да можем да трансферираме твоя бонус от $50 в момента.

С радост ще споделя с теб обаче, че списъкът със зали, в които можеш да получиш началния капитал, се обновява ежемесечно. Веднага щом и други зали бъдат добавени в списъка, ние ще можем да ти преведем началния капитал там, но имай предвид, че ако имаш съществуваща сметка и в тази зала, ние няма да можем да осъществим трансфера.

Ще те помоля да следиш списъка със зали на тази страница: цък.

Поздрави,
      Деси
    • zlatiroket
      zlatiroket
      Бронз
      Деси, благодаря ти за адекватния отговор, с нетърпение ще дочакам следващия месец за да започна да трупам милионите :D :D :D :D :D :D :D

Поздрави ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет zlatiroket,

Надявам се другият месец да има зала, в която ще можеш да започнеш да играеш! :) Ще се радваме да отразим с новина първите милиони!

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • zlatiroket
      zlatiroket
      Бронз
      Супер, вече може и в PokerStars :P :P :P , обаче трябва да си направя акаунт със съответния код. Аз обаче вече имам регистрация тамр през PokerStrategy, но мисля че не ваведох този код. Сега ще ми кажете, че трябва да си направя нова сметка с ново потребителско име и с този код (за началния бонус). Това добре, обаче настоящото ми потребителско име в PokerStars вече е ваведено в PokerStrategy и там (тук) се знае, че именно аз играя с него, което ще рече, че не мога да си направя нов акаунт защото няма как да декларирам че играя с него. Пропускам ли нещо? ?( ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от zlatiroket
      Супер, вече може и в PokerStars :P :P :P , обаче трябва да си направя акаунт със съответния код. Аз обаче вече имам регистрация тамр през PokerStrategy, но мисля че не ваведох този код. Сега ще ми кажете, че трябва да си направя нова сметка с ново потребителско име и с този код (за началния бонус). Това добре, обаче настоящото ми потребителско име в PokerStars вече е ваведено в PokerStrategy и там (тук) се знае, че именно аз играя с него, което ще рече, че не мога да си направя нов акаунт защото няма как да декларирам че играя с него. Пропускам ли нещо? ?( ?
      Здравей zlatiroket,

Ако вече имаш сметка в PokerStars, не можеш да си направиш втора такава, защото покер залите включително PokerStars разрешават само една сметка на човек. Ако си направиш втора, най-вероятно ще ти я затворят веднага щом започнеш да играеш с нея или пък искаш да теглиш.

Ако текущата ти сметка в PokerStars е създавана с наш бонус код за първи депозит, няма как да получиш и безплатните $50 начален капитал, поне не в PokerStars.

Поздрави,
      Станислав
    • ELMANTEC
      ELMANTEC
      Бронз
      Значи по този начин няма как и да се замени кода примерно :D :| :| :|
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от ELMANTEC
      Значи по този начин няма как и да се замени кода примерно :D :| :| :|
      Маркетинговият/бонус код се въвежда еднократно по време на създаване на сметката и по-късно не може да се сменя/редактира.

Поздрави,
      Станислав
    • dimytrov
      dimytrov
      Бронз
      Здравейте!
      преминах теста и ми от покерстарс отказаха да ми бъдат преведени 50 -те $ при тях, след това отидох на линка за други зали , в които мога да получа тези пари ( фул тилт ) ,регистрирах се там, и още не съм получил никакво инфо :) .
      Бих се радвал да разбера в какво съм се забъркал ;)
      Успех и весел ден!
    • Te0dor
      Te0dor
      Бронз
      Натискаш тук и пишеш на отдела за обслужване на клиенти, че си се регистрирал във Full Tilt Poker и желаеш да получиш началния си капитал в тази зала. Пишеш и потребителското име, с което си се регистрирал в залата.

Естествено, не би трябвало да имаш предишна регистрирана сметка в тази зала, за да можеш да получиш началния капитал.

Успешен ден и на теб.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Te0dor
      Натискаш тук и пишеш на отдела за обслужване на клиенти, че си се регистрирал във Full Tilt Poker и желаеш да получиш началния си капитал в тази зала. Пишеш и потребителското име, с което си се регистрирал в залата.

Естествено, не би трябвало да имаш предишна регистрирана сметка в тази зала, за да можеш да получиш началния капитал.

Успешен ден и на теб.
      Здравей dimytrov,

Te0dor съвсем правилно те е посъветвал. Когато си избрал друга покер зала за началния капитал, е необходимо да уведомиш колегите от отдела за обслужване на клиенти и те ще ти изпратят $50 в сметката ти във Full Tilt.

Ако имаш каквито и да е въпроси свързани с личната ти сметка при нас, най-добре е да пишеш директно на ПОМОЩ, защото колегите, с които ще се свържеш имат пълен достъп до регистрацията ти при нас и ще могат да ти помогнат и отговорят най-точно.

Поздрави,
      Станислав