The Shifttronic experience

• shifttronic
      shifttronic
      Бронз
      Здравейте на всички! Казвам се Александър, на 18 години съм и преди няколко дни получих началния капитал. Играл съм покер и преди това, но нищо сериозно като цяло.
      А, ето и как върви от както получих 50те$ : Започнах на НЛ2 кеш, общо взето за 10К ръце бях +2$, играта ми вървеше адски скучно и въобще като цяло се насилвах да играя, липсваше ми каквато и да било тръпка и просто си дремех часове наред, дремейки, дремейки... :f_biggrin: изклютелно скучно ми беше и за това ми дойде една блестяща идея! - Ръш покер. Еми да - нямах банка за НЛ5, да не говорим за вариацията в ръш-покера, но го направих, -22$ за около половин час! ?( :f_cry:
      Реших, че трябва да го избивам -> загубих още около 5$ и в крайна смека бях тръгнал на зануляване на цялата ми банка :f_eek:
      Тъй като бях адски отчаян, играеше ми се, но определено не кеш, още по-малко ръш -> защо да не пробвам СнГ? Интересното е, че 9сийтс СнГ е точно това, което търсих -> не ми е досадно, има тръпка и е доста динамично! Естествено, това го разбрах след 1то СнГ, което изиграх ($1+0.10$) и бях на 2ро или 3то място. Набързо изиграх още 4-5, после още 4-5 и в до момента съм изиграл 30. Ето и статистиката ми за деня :f_love:

Определено СнГ е формата, който ще играя, и се чудя защо не започнах с него от самото начало, но все пак - по-добре късно, отколкото никога!

Този блог не знам защо го правя, но видях, че има добри СнГ играчи и доста бих се радвал, да се запознаем с някои и да си помагаме взаимно с играта (не, че имам много какво да предложа като помощ skill-wise, но...).

Ами това е, желая успех на всички!
  • 4 отговора