Предложение за видео секцията

• pseal
      pseal
      Бронз
      Предложението ми е да има възможност потребителите да могат да добавят видео материали към Любими, като така лесно а могат да намират тези, които искат да гледат повече от един път.
  • 5 отговора
    • Kleshto
      Kleshto
      Бронз
      Подкрепям с две ръце.
      Ще бъде много по-удобно да си отварям видеотата от които уча в момента, вместо да използвам търсачката всеки път.
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Първоначално публикувано от pseal
      Предложението ми е да има възможност потребителите да могат да добавят видео материали към Любими, като така лесно а могат да намират тези, които искат да гледат повече от един път.
      +1
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте стратези,

Благодаря ви за предложението! Преди няколко месеца ние обновихме изцяло своята видео секция и се постарахме да добавим всичко, което сметнахме, че е възможно да се направи по молба на нашите членове. Образователният отдел работи усърдно над секцията, за да стане тя това, което е днес. Естествено, винаги ще има място за още обновления и ние ще се постараем да го правим и за в бъдеще.

Функция за запаметяване на любими видеоматериали и поредици обаче вие имате, но... За съжаление в българската секция има технически проблем с употребата й. Това е отнесено към техническия отдел и ще ви държим в течение.

Опцията, което имаме, работи с всички латински езици, но не е с бутон Добави към любими, а се основава на търсене, което вие сте направили и искате да запаметите. Това става посредством тези опции:

Да речем, харесва ви поредицата на hasenbraten "Да покорим NL50". Ако напишете това в Търси по и после отидете и кликнете "Запази" (вижте снимката), трябва да въведете наименование на запаметяването за търсене и да запазите избраното търсене. После ще имате списък с неща, които сте запаметили и посредством бутона "Зареди" ще зареждате любимата си поредица или видео.

За съжаление в момента тази функция не работи в българската общност, но ще се работи над проблема. Съобщила съм и за желанието ви да имате опция да добавите към Любими чрез тичкче докато сте на страницата с видеото, но тъй като имаме другата опция, не мисля, че това ще е наш приоритет. Нека първо оправим запаметяването чрез търсене. Ще ви държа в течение.

Поздрави,
      Деси
    • pseal
      pseal
      Бронз
      Деси, разбира се, че ще се задоволим с каквото има, но не може да се прави никакво сравнение между Търсене и Запаметяване на отделен клип. Благодаря и за точните указания как се използва функцията Търсене - искам само да загатна, че не мисля, че се числя към малоумниците и отдавна съм разгадала и вкарала в употреба тази функция. :s_cool: :tongue:

Все пак ще се радвам, ако някога се появи възможността да запаметяваме отделни клипове, а не цяло търсене

Поздрави :s_cool:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет pseal,

Не съм целяла да обидя някой. Откакто обаче е създадена новата видео секция, има проблеми с употребата й на българския ни сайт, защото се използва кирилица в имената на материалите и опцията не функционира. Това ще се оправи възможно най-скоро.

Предполагам, че гледаш материали на английски и затова не си забелязала. Не смяташ ли, че това е вид запаметяване на любими материали? Това играе ролята на запаметяване на търсено и запаметява едно видео или дори цяла поредица. Ти сама може да ограничиш търсенето си до едно видео, като му напишеш само името.

Поздрави,
      Деси