Получаване на точки от приятел

• GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      ShinigamiBG беше поканен от мен, премина теста и получи своя капитал. Не съм сигурен къде почна да играе, но има получени точки, които не се update-ват. Ако може да погледнете къде е проблема ще съм много благодарен.
  • 5 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здравей GramatikovBG,

радваме се, че си се възползвал от нашата програма Покани приятел, което препоръчваме на всеки наш играч, за да може да ускори развитието на своята покер кариера.

Не се притеснявай, скоро всичко ще се ъпдейтне. Обновяването на точките става първо от залата и след това съществува малко забавяне, докато се отрази и на TAF статуса на твоя приятел в твоята секция "препоръчани приятели".

Най-вероятно просто от покер залата не са ни изпратили данните, но това ще стане скоро.

Поздрави,
      finchybg
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Да знам , че има забавяне и заради това изчаках, но тук става въпрос за забавяне от над една седмица.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от GramatikovBG
      Да знам , че има забавяне и заради това изчаках, но тук става въпрос за забавяне от над една седмица.
      Здравей,

За да проверим каква е ситуацията, може ли да ни кажеш дали става въпрос за актуализирането на точките в неговата сметка или в твоята като препоръчител?

Очакваме отговора ти!

Поздрави,

Надя
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Говорих с него и ми каза, че и при него точките излизали 0.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Тогава е най-добре той да пише на английски език на отдела ни за обслужване на клиенти (в менюто Помощ), за да разясни ситуацията директно с тях. Добре е да им напише колко точки според него (поне приблизително) трябва да е събрал до този момент и да попита защо не са се актуализирали.

След като се изясни каква е причината, правилната информация трябва да се показва и в твоята сметка.

Поздрави,

Надя