Обслужване на клиенти... или wtf?

• tenchev
      tenchev
      Бронз
      tenchev,
      11.10.10 21:13:
      Здравейте,
      писах писмо до Full Tilt, защо не получих рейкбек в петък, нито в понеделник и те ме пренасочиха към моя 'affiliate'. Има някакво забавяне или нещо друго?

.....

Ivan,
      12.10.10 09:28:
      Привет tenchev,

Благодарим ти за съобщението.

Ти получаваш своя рейкбек от нас и понякога той може да пристигне с известно закъснение, ако не сме получили необходимата информация от твоята покер зала, за което искам да ти се извиня.

Можеш да се запознаеш с това кои фактори влияят на рейкбека и кои промоции намаляват неговата стойност на този линк.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Иван

.....

tenchev,
      14.10.10 11:03:
      Здравейте,
      Толкова много думи и нищо от написаното не отговаря на въпроса ми. Вие, като страна посредник, можете (евентуално) да проверите случая, а не да ми изпращате 'шаблонни' отговори. Та ако е удобно, бихте ли проверили защо не съм получил рейкбек? Има забавяне или някои от факторите влияещи на рейкбека ми го е занулил? Благодаря Ви!

.....

RumenP,
      14.10.10 12:31:
      Привет tenchev,

Благодарим ти за съобщението!

Имай предвид, че сумата на рейкбека се намалява, ако:

- си изчиствал бонус
      - си правил депозити или тегления
      - си играл фрийроли или турнири с гарантиран награден фонд
      - си използвал точки за закупуване на стоки от магазина на Full Tilt
      - си използвал точки за вход за турнири

Ако не си правил нищо от гореизброените и смяташ, че си получил по-малко рейкбек, моля те обърни се директно към отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt на адрес: support@fulltiltpoker.com.

Поздрави,
      RumenP

......

tenchev,
      14.10.10 14:02:
      Имам чувството, че говорим на различни езици с вас. Аз ви питам колко е часа, вие ми казвате - понеделник. Както и да е, не ми се занимава с това повече. Full Tilt казава - питай affiliate, вие ми казвате - питай тях. Е, мерси! И понеже явно ме смятате за малоумен, може още наколко пъти да ми кажете кое и как ми влияе на рейкбека.
      Понякога просто е нужно да прочетете какво ви питат хората, не да ми носите вода от десет кладенеца.

.....

Maya,
      14.10.10 18:00:
      Привет tenchev,

Благодарим ти за съобщението.

Извинявам се много за възникналото недоразумение. Моля обърни внимание на следната информация:

Ако си отворил сметката си във Full Tilt Poker преди 01.05.2010 или след 31.07.2010, получаваш рейкбека от 27% при всички положения, дори и да не си депозирал лични средства. Само за тези играчи, които са създали сметките си между 01.05. и 31.07.2010, важи правило по изключение, че те трябва сами да направят депозит, за да активират рейкбека от 27%.

Ако ти направиш минимален депозит, ще започнеш да получаваш рейкбек.

Поздрави,
      Мая

...........................

Не мога да разбера нещо. Аз ли не се изразявам правилно, въпросите ли не са зададени правилно, защо няма диалог с тези мили хора?
      Исках просто да знам дали има забавяне на рейкбека, или нямам рейкбек тази седмица. Не съм питал никого какво ми влияе на рейкбека, и кога съм се регистрирал.
      И защо веднага ме пращат обратно при ФТ, като рейкбека минава през Покерстратеджи.
      Не останах с впечатление, че никой от съпорт-а си е направил труда да провери каквото и да е, просто си пишат някви неща, колкото да минава време.
      Ако смятате, че не съм прав, сори. Приемам критики и коментари.
  • 12 отговора
    • JoruX
      JoruX
      Бронз
      Ще се опитам да ти обясня набързо аз как виждам нещата. Покерстратеджи не са посредник в смисъла който ти влагаш. Поради тази причина не те трябва да питат ФТ защо нямаш рб, ами трябва да изчакат данните за рейка ти да пристигне при тях от ФТ за да си получиш рб-ка. Забавянето обикновено се дължи чисто и просто на технологично време необходимо за обновяването на базите данни и то не зависи от нито една страна. Най-дългото забавяне което ми се е случвало е 3 дни така че имай търпение. Също така ако проверяваш само мейла си има вероятност да си получил рб и да се бави само писмото. Можеш да провериш дали случаят е такъв в хисторито на преводите в акаунта си във ФТ.
    • tenchev
      tenchev
      Бронз
      А в какъв смисъл са ми посредник тогава? Още повече, че рейкбека минава през тях. За какво ми афилиейт, когато нямам полза от тях. Не ме разбирайте погрешно, не търся виновен, просто ми беше интересно защо нямам рейкбек. Както и да е, отписъл съм го вече.
      Темата я пуснах по-скоро за да разбера аз ли имам проблем с комуникацията със съпорта. За мен това не е нормално. Не ми казват нищо конкретно, само някви общи приказки, бла-бла-бла.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей tenchev,

Отдела за клиенти има задължението да те информира, че има удръжки, които могат да бъдат причината затова да нямаш рейбек. Станало е малко недоразумение с кореспонденцията, но смятам, че отговор на въпроса си би трябвало да си получил в последното си съобщение. Ние сме посредник на своите членове, но за една информация отговаряме ние, за друга FTP. Случва се да трябва да комуникираш и с единия и другия отдел, но по принцип се стараем да става възможно най-безгрешно, обаче понеже говорим за хора, може да се допусне грешка в обясненията, но бъди сигурен, че в изплащанията на рейка такива няма и със сигурност има причина, поради която не си го получил. Провери моля те кога си се регистрирал, защото това е най-вероятно причината.

Имай предвид, че комуникацията между теб и отделите за обслужване на клиенти е конфиденциална и е в твой интерес да не я правиш публична, за да предпазиш личните си данни.

Поздрави,
      Деси
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      tenchev, може ли да дадеш малко повече детайли относно твоята ситуация? Аз никога не съм имал проблеми с рейкбека и ми е интересно да разбера какъв може да е проблема...

Например - отколко време играеш във ФТ, получавал ли си рейкбек досега или очакваш първият си такъв и т.н.
    • Gorgonas
      Gorgonas
      Бронз
      Явно не само аз имам подобен проблем. Общо взето, няколко пъти се случва да получавам РБ през седмица, една имам другата не. А когато писах на съпорта - диалога беше подобен. Не че ми е проблем и аз не разчитам на РБ и не ми е фатално, просто ми беше интересно защо така се получава.
      В случая коментирам диалога със PokerStrategy - условията ви са чудесни, но никои не обича шаблони за отговор.
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от Gorgonas
      Общо взето, няколко пъти се случва да получавам РБ през седмица, една имам другата не.
      Това е странно... защо не споделиш детайли? Както съм казвал в няколко други подобни теми, рейкбека винаги идва в петък.... И-мейла с който съобщават, че рейкбека е пратен, по една или друга причина идва със закъснение.

Следете си Past Transactions... Там се отбелязва кога и колко рейкбек ви пращат. Ако можете да постнете и screenshot от тези Past Transactions, това също ще помогне да се види, кога сте получили рейкбек и кога не.
    • Gorgonas
      Gorgonas
      Бронз
      Да единствено с Past Transactions си следя РБ. Но не това коментирах - може РБ да ми намалява заради бонуси, турнири с точки и тн. , коментирах че когато писах на съпорта отговорите бях в подобен шаблонен вид и не точно за това което питах.
      Та идеята ми е че малко лично отношение и по малко шаблони ще се приемат по добре.

Напълно разбирам, че на ден получавате множество еднакви и сигурно глуповати запитвания, но все пак това да се справите и с тях ви прави по-добри от останалите - нали ? :)
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от Gorgonas

Та идеята ми е че малко лично отношение и по малко шаблони ще се приемат по добре.

Напълно разбирам, че на ден получавате множество еднакви и сигурно глуповати запитвания, но все пак това да се справите и с тях ви прави по-добри от останалите - нали ? :)
      +1 за това между другото... Знам колко е изнервящо да пишеш до съпорта на Фул Тилт и някой мазен индиец с подпис "Laura" да ти отговаря с разни шаблони, без изобщо да знае какво го питаш.

Надявам се при PokerStrategy да не е такъв случая :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Причина, да не получва някой рейкбек може да е:

Играчи, които са създали сметките си между 01.05. и 31.07.2010, важи правило по изключение, че те трябва сами да направят депозит, за да активират рейкбека от 27%.

Ако си получавал, а една седмица не си получил, моля погледни дали:

- си изчиствал бонус
      - си правил депозити или тегления
      - си играл фрийроли или турнири с гарантиран награден фонд
      - си използвал точки за закупуване на стоки от магазина на Full Tilt
      - си използвал точки за вход за турнири

Това намалява рейкбека. Ако не е играл много, а се е възползвал от някое от горепосочените, може да не получи, защото това са удръжки от залата, които се правят, от 27%.

Поздрави,
      Деси
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Деси, здравей :)

Исках да попитам, възможно ли е, да се проверява чрез вашите системи, на конкретния човек каква е ситуацията? Ясно е, че има доста нещо които да афектират рейкбека, но може ли човека от Support тима, който отговаря на и-мейлите, да проверява точно кога се е регистрирал човека, дали изобщо е между тези дати (01.05 - 31.07), дали аджеба рейкбек му е пратен, пък той не го вижда, вместо да се пишат шаблонните и-мейли?

Поздрави,
      Сашо
    • tenchev
      tenchev
      Бронз
      Здравейте на всички,
      Регистрирал съм се юли месец, направил съм депозит, получавал съм рейкбек. Както и да е, забравям го рейкбека.
      Тема беше друга, всичките тези данни не са ли достъпни на хората занимаващи се с клиентите? Аз мисля, че би трябвало, иначе няма как да си вършат работата. С една бърза проверка цялата тази пародия нямаше да я има. Очаквах някакъв отговор от сорта на: 'Има забавяне....', 'Играл си малко и бонуса ти покрива рейкбека...', нещо такова, определено не и това което получих. Да ми бяха казали, че нямат достъп до такава информация, Ок, няма проблем, ама....И с тези 'template' отговори направо избиха рибата.
      Условията ги знам, кое как ми се приспада и т.н.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей LetchLord,

Естествено, че отделът за обслужване на клиенти може да види кога се е регистрирал даден клиент в залата. От друга страна, удръжките се правят от FTP и е ясно, че ние не знаем дали е депозирал, колко транзакции, какви фрийроли е направил клиентът и се следи от злата, с която се консултираме и ние и вие.

Здравей tenchev,

Понеже цялата кореспонденция е тук, виждам, че първоначално агентът от обслужване на клиенти не е забелязал, че сметката ти е от юли месец (месеца, който задължително изисква да е направен депозит). После са ти казали, че има удръжки и да имаш предвид, че това може да е причината. Последното съобщение ти напомня, че си регистриран през юли и трябва да имаш депозит, за да си активирал рейкбека. Единствената грешка е, че моментално не са ти напомнили за юли месец, но за удръжките си информиран, така че ако си правил транзакции, играл фрийроли, пазарувал в магазина, ползвал бонус и не си играл достатъчно, това ще е причината, както те е посъветвал RumenP. Най-вероятно не си генерирал достатъчно рейк за да си покриеш удръжките, за да получиш и рейкбек.

Поздрави,
      Деси