1$ i нещо

• 9 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Рейкбек сигурно.
    • MuTsTz
      MuTsTz
      Бронз
      И при мен така, обаче 47 цента :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей mariq02,

Рейкбек е това. :)

Поздрави,
      Ицо
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      аа браво ...още 18 до silver
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mariq02
      аа браво ...още 18 до silver
      Виждам, че вече имаш статус Сребро - честито и приятно четене на новите стратегически статии! Не забравяй да погледнеш и видео секцията ни, където те очакват и куп нови видеоматериали!

Поздрави,
      Надя
    • pokermanss
      pokermanss
      Бронз
      dobre togava kato e rake back za6to na mene v 888.com imam 1.38$ rake i ne mi gi davat ???
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      благодаря Наде сега ще 4ета среброто ...искам да кажа 4е без вашият сайт нямаше да стигна до сребро ,,,, искам да кажа и за хората които се регват само заради 50 долара 4е има какво да нау4ат от сайта искам много неща да споделя но ... не ми стигат думите,,,,ето в4ера пак в тилта взех 5.70 а в бетфайьр взиммам на ден не по малко от 45цента а Japs ги цепи яко ,,та за 50 -те долара които се регват ако мислят 4е това са пари дето ти ги дават ей така да си надръгнеш крастата......грешка ...хората ги дават за да се развиеш и да правиш пари и за себе си и за тях ...на мене ли4но не ми пука загубих 50 ...2 пъти вкарвам по 17 сайта не е менте дадоха си ми и рейк бек...виждам каде греша и сьс всеки турнир напредвам има хляб в покера има хляб ако имаш акьл. ако загубиш с бад -беат не е проблем ако загубиш с силна рька тогава е проблем ...ако не ти дадат 50 не си мисли 4е сайта е менте ... АБЕ НЕЗНАМ ХОРА КАКВО ДА ВИ КАЖА ........... САМО1 МОЖЕМ ДА ВИ КАЖЕМ ОТ БОТЕВГРАД" 1 ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ " казах ви и по на горе 4е нямаме думи колко е полезен сайта ви за хората решили да изкарат 2 лева след работа вместо да пият ракия и да гледат новините..и после да си бият жените "царвулите"

БЛАГОДАРИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ -Japsbg///Nikolas01///Mariq_magi ///Baliev
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokermanss
      dobre togava kato e rake back za6to na mene v 888.com imam 1.38$ rake i ne mi gi davat ???
      Здравей,

Първо те моля да пишеш на кирилица, както сме помолили в нашите форумни правила.

Колкото до рейкбека, моля те да отбележиш, че рейбек предлагаме само в някои покер зали (например Full Tilt Poker).

За съжаление в 888poker не предлагаме рейкбек.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mariq02
      благодаря Наде сега ще 4ета среброто ...искам да кажа 4е без вашият сайт нямаше да стигна до сребро ,,,, искам да кажа и за хората които се регват само заради 50 долара 4е има какво да нау4ат от сайта искам много неща да споделя но ... не ми стигат думите,,,,ето в4ера пак в тилта взех 5.70 а в бетфайьр взиммам на ден не по малко от 45цента а Japs ги цепи яко ,,та за 50 -те долара които се регват ако мислят 4е това са пари дето ти ги дават ей така да си надръгнеш крастата......грешка ...хората ги дават за да се развиеш и да правиш пари и за себе си и за тях ...на мене ли4но не ми пука загубих 50 ...2 пъти вкарвам по 17 сайта не е менте дадоха си ми и рейк бек...виждам каде греша и сьс всеки турнир напредвам има хляб в покера има хляб ако имаш акьл. ако загубиш с бад -беат не е проблем ако загубиш с силна рька тогава е проблем ...ако не ти дадат 50 не си мисли 4е сайта е менте ... АБЕ НЕЗНАМ ХОРА КАКВО ДА ВИ КАЖА ........... САМО1 МОЖЕМ ДА ВИ КАЖЕМ ОТ БОТЕВГРАД" 1 ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ " казах ви и по на горе 4е нямаме думи колко е полезен сайта ви за хората решили да изкарат 2 лева след работа вместо да пият ракия и да гледат новините..и после да си бият жените "царвулите"

БЛАГОДАРИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ -Japsbg///Nikolas01///Mariq_magi ///Baliev
      Благодаря ти много за споделеното мнение!

Радваме се да прочетем, че сме били полезни на цялата банда от Ботевград!

Много успех на всички!

Поздрави,
      Надя