Карти за игра

• 12 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      аз до сега не съм виждал в магазин хубави/качествени карти,или може би не съм търсил достатъчно,за това от нета си взех едни за 65лв.
    • radisto
      radisto
      Бронз
      Тука има хубави карти и са доста под 65 лева.
      http://billiard-bg.com/contacts/page30/page32/index.html
      Има някакъв адрес в Пловдив.
    • YUKNOW
      YUKNOW
      Бронз
      Благодаря, ще го посетя този магазин като се прибера в Пловдив.

65 лева...не знам какво толкова има в тези карти :)

И....lol @ I'm on a strict poker diet, nothing but fish and their chips :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      аз до сега не съм виждал в магазин хубави/качествени карти,или може би не съм търсил достатъчно,за това от нета си взех едни за 65лв.
      Looool, мангизлия! Как ще дадеш 65лв за карти бе? Да не са позлатени? :D Това си е почти един начален капитал. :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Looool, мангизлия! Как ще дадеш 65лв за карти бе? Да не са позлатени? :D Това си е почти един начален капитал. :)
      ем,харесах си ги и викам "тия ша са" и така :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Ай честито да ви е! Кога е сватбата? :D
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Ай честито да ви е! Кога е сватбата? :D
      аз вече съм женен....за покера :D

това пише на книжката с която варят "Италианската фирма RENZO ROMAGNOLI изработва луксозни хазартни игри: ролетки, игрални карти, домино, шахове, табли, зарове, покер и блекджек.
      Фирмата предлага и професионални игрални маси изработени от махагон.
      Освен eкзотичната костенурча черупка и висококачествената пластмаса, от която са изработени игралните зарове и чипове, се използват и естествени кожи за кутиите, в които са поднесени игрите: ламска кожа и телешки бокс.
      Същата кожа, комбинирана с позлатен месинг се използва и за направата на луксозни офис комплекти и аксесоари за бюро.
      "
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Те за тия пари и една Жигула трябва да са ти дали + китеник за задната седалка. :D
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Оооле в тоя линк има bicycle за по 20 кинта от яката серия и обикновенни за по 12 :spade: :spade: :spade: Определено трябва да посетя магазина им в Пловдив :spade:

Аз иначе си поръчах от фул тилта, от тея с точките и са супер качествени. Лично аз с по-яки карти не съм боравил до сега, включително и тези в казината не ми се виждат толкова яки :spade:
    • aggressorvm
      aggressorvm
      Бронз
      Първоначално публикувано от PetChoveka
      Оооле в тоя линк има bicycle за по 20 кинта от яката серия и обикновенни за по 12 :spade: :spade: :spade: Определено трябва да посетя магазина им в Пловдив :spade:

Аз иначе си поръчах от фул тилта, от тея с точките и са супер качествени. Лично аз с по-яки карти не съм боравил до сега, включително и тези в казината не ми се виждат толкова яки :spade:
      И аз си поръчах от там, но ги чакам вече 2 месеца. Миналата седмица писаш писмо на съпорта но няма отговор :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от PetChoveka

Стандартната им версия за нищо не става.
      Делукс са ок, но въпреки всичко след няколко игри започнаха да се изтъркват.
      Домашните ни игри в момента са с Copag Elite. По-добри са и от Bicycle.
      Тези на PokerStrategy също са доста добри. Силно пластични са, малко по-тежки от copag-a и малко повече се омазняват след няколко часа игра, но след ги буташ в мивката и готово :f_eek: .
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Мойте дойдоха за 3 седмици, а за байсикъла, след като видях един германец какви лудници направи с едни такива карти съм в шок... Неговите бяха специално издание за трикове и бяха белязани. Много бях шокиран след като от 10 пъти 10 позна коя карта посочвам :spade:
      Иначе мисля да ги пробвам като се прибера.