потвеждане на клиенти

• angelofcash
      angelofcash
      Начален
      Мисля, че е изключително нечестно да се отнемат петдесетте долара и правото на такива само заради правописна грешка. За мен това беше надеждата да започна да играя играта, която обичам. прекарах последните дни в опити да разбера какво става, изчетох всички материали и практикувам с виртуални пари. Накрая ми казвате "съжеляваме, но няма да получите 50$, но ще ви дадем 10 в каке покер, с които не можеш да играеш, тъй като е прекалено нисък лимитът им и не можеш да седнеш никъде" Силно съм угорчен имах по-високо мнение за вас. Надявам се някой да ме чуе и да осъзнае, че се подигравате с много хора. Дадох своя снимка, както и на личната си карта, а това ме изправя пред огромен риск, само защото мисля, че срещу мен стои една наистина сериозна организация, а сега получавам Този подарък.зелен
  • 3 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Леко колега ! Незнам за каква правописна грешка става въпрос , но дори в заглавието на темата ти има такава , а и в речта ти също . Пише се "огорчен " и се пише "поДвеждане ". Не този въпрос искам да разисквам , но наистина ли мислиш ,че хората са ти виновни !? Не си ли даваш сметка , колко хора има в сайта , които са получили капитала без проблем , а единици като теб рядко се срещат да клеветят във форума . Няма смисъл да нападаш когото и да било ...повярвай ми ......няма да сполучиш така .

Не мисля ,че във форума ще намериш отговор на твоя въпрос ,ако изобщо може да се нарече въпрос , но знае ли човек :) ...... !

Желая ти всичко добро и си пази нервите !

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Виж, ако си толкова мотивиран, има доста начини, по които да започнеш да играеш играта. Безплатните турнири са един добър начин за това. Това не е нещо, което би трябвало да ти разбира мотивацията, ако е толкова силна, колкото я представяш. А колкото до 50-те долара - право на Poker Strategy е да ги дава или отказва.

Поздрави,
      Владо
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей angelofcash,

Не съм сигурна дали са ти отказани $50 или по-скоро няма как да ти ги преведем във FTP, единствената зала, в която можем да преведем бонуса за българските си клиенти този месец. Фактът, че ще получиш $10 в Cake ме навява на мисълта, че е точно, както казах по-горе и няма нужда излишно да се притесняваш.

Моля да се свържеш с отдела за клиенти, ако все още не си го направил: цък.

Поздрави,
      Деси