проблем с бонуса

• 10 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей vvalchanov,
      Не се притеснявай, понякога отнема малко по-дълго на отдела за проверка на личните данни да даде зелена светлина за трансфера. Ще бъдеш уведомен по имейл (и ще получиш статус бронз тук естествено), когато това стане.
      Защо не използваш времето, през което чакаш, за да прочетеш отново
      Нашите Стратегически Статии?
      Не съществува такова нещо като "твърде" подготвен за покер масите!

Ако имаш каквито и да е други въпроси, не се колебай да попиташ тук!
      Поздрави,
      darkonebg
    • vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Трябваше да поменя накои неща в покер акаунта си и ги промених след което трябва да изпратя тикет. Малко е тъп вапроса ми, но какво е тикет съобщение от моя емаил че съм направил всичко или нещо друго.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей vvalchanov,

Тикет е всъщност съобщение до нашият отдел за поддръжка. Ако си направил това, което е било необходимо за получаване на началния капитал, просто кликни ТУК и попълни всички полета.

За съжалние, засега няма поддръжка на български език, затова те молим да пишеш на английски език.

Не се притеснявай да пишеш отново тук, ако имаш други въпроси или проблеми, ние с удоволствие ще ти помогнем.

Поздрави,

Надя
    • vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Имам проблем, изпратил сам лична карта и съм си оправил настройките в касата в full tilt poker както ми беше писано да направя. Минаха 5 дена а все още нямам покер бонус. Може ли да проверите и да ми кажете ако трябва да се направи още нещо да го направя. Моля
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей vvalchanov,

Ако вече си писал на отдела за обслужване на клиенти, единственото, което мога да препоръчам, е да изчакаш техния отговор. Те са хората, които се занимават с началния капитал, затова те ще ти дадат и най-точната информация.

Благодарим ти за разбирането и търпението!

Поздрави,

Надя
    • vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Вече ми отговориха мисля, че всичко е наред. Мерси за обърнатото внимание от ваша страна.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма проблем, дано всичко е наред и скоро да получиш началния капитал!

Поздрави,

Надя
    • CbHyBaM
      CbHyBaM
      Бронз
      Здравейте.

Както самото заглавие подсказва, искам да попитам каква е процедурата, която трябва да следвам, за да получа sign-up бонуса си в http://www.PokerStars.com.

Регистрирах се в http://www.PokerStrategy.com използвайки съответния бонус код, после записах в PokerStrategy account name-а, който съм регистрирал в PokerStars. След това регистрирах личните си данни - Имена, Улица, Град и т.н.

Сега, от мен какво още се очаква да направя ? :)
    • CbHyBaM
      CbHyBaM
      Бронз
      bump
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей и добре дошъл,

Ако си следвал всички стъпки от указанието за изтегляне, би трябвало всичко да е наред. Провери дали не си получил имейл или съобщение, те ще те уведомят, ако е необходимо да правиш нещо допълнително (например да изпратиш копие на личната си карта).

Ако до 2-3 дни не си получил началния капитал, тогава моля те напиши съобщение на отдела за обслужване на клиенти ТУК, те ще ти помогнат по-нататък.

Поздрави,

Надя