Начален капитал...

• Admire365
      Admire365
      Бронз
      Здравейте,

Може ли малко разяснение относно един казус. Значи минал съм теста още миналата година, бях позарязал покера, но сега пак се връщам към него, пратих си данните за началния капитал, мина одобрението, сега обаче ми казват, че не можело да ми ги изплатят във FTP, защото вече съм направил Strategy Points от там... Пък аз там депозит не съм правил, всичко което имам е от freerolls и кеш маси след това. Не видях никъде такова изискване да има...

P.S. Мисля си, че след като аз съм сериозен и съм достатъчно способен да взема някакви пари от freerolls би трябвало да значи че съм си заслужил бонуса...
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Admire365,

Ще те помоля да отнесеш проблема си към отдела за обслужване на клиенти. Във форума предлагаме професионална покер помощ и не работим със сметки.

Поздрави,
      Деси
    • Admire365
      Admire365
      Бронз
      Аз си пиша с тях, въпроса ми беше за коментар върху ситуацията от някой по-разбиращ.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет Admire365,

Не мисля, че някой във форума може да те посъветва по-подробно от хората от отдела за обслужване на клиенти, които имат достъп до сметката ти и са в контакт със залата.

Разбирам, че не е приятно да не получиш бонуса в залата, която си избрал и съжалявам, че се е поличило така. Ние няма как да предвидим всички ситуации, които възникват, затова е добре да се консултирате с отдела за клиенти преди да предприемате каквито и да било действия с покер сметката си, в която очаквате бонуса си или смятате да депозирате. Опитваме се да ви дадем достатъчно информация на страниците на сайта ни, но със сигурност няма да покрием всичко възможно и затова имаме отдел за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • gadniara
      gadniara
      Начален
      за жалос това него знаех. начи ще си се мача с моите центове и така малко по малко ще трупам капитал макар че е доста трудно :s_cry:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей gadniara,

Можеш да се възползваш от Покани приятели. Ако имаш приятели, които смяташ, че буха желали да се възползват от сайта, можеш да им го препоръчаш и да изкараш допълнителни средства за банката си. :)

Поздрави,
      Деси