$50 начален капитал

• RadoStoilov
      RadoStoilov
      Бронз
      Здравейте,преминах теста успешно,но единствената възможност която ми предлагате за получаване на началния капитал е в залата на Full Tilt Poker,където аз вече имам акаунт.Има ли възможност да ги получа например в PokerStars.Благодаря Ви предварително.
  • 7 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      За сега само у Тилта е възможно
    • Admire365
      Admire365
      Бронз
      Мда, и аз се сблъсквам със същия проблем - FTP им върнал някаква грешка кат се опитали да ми заредят акаунта и сега малко патова ситуация, защото няма други зали...
    • RosiPaskaleva
      RosiPaskaleva
      Бронз
      Първоначално публикувано от Admire365
      Мда, и аз се сблъсквам със същия проблем - FTP им върнал някаква грешка кат се опитали да ми заредят акаунта и сега малко патова ситуация, защото няма други зали...
      И аз съм така, но са ме записали към чакащите бонус за друга зала :) Сега остава само да чакаме, но си заслужава, такава аванта няма другаде :D :heart:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Този месец за потребители, намиращи се на територията на България, е само Full Tilt, защото другите зали са блокирани, понеже отделите им за клиенти за в България. Моля да следите страницата тук: цък, за да не пропуснете зала, в която ще може да получите капитала, ако нямате вече сметка там.

Благодаря ви за проявеното търпение!

Поздрави,
      Деси
    • longfinMako
      longfinMako
      Бронз
      Здравейте!Условието за първоначалния капитал от 50$ в ЕВЕРЕСТ-ПОКЕР е да се натрупат 1000 summit точки.След като това стане трябва ли някъде да се докладва или информацията автоматично се ъпдейтва?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от longfinMako
      Здравейте!Условието за първоначалния капитал от 50$ в ЕВЕРЕСТ-ПОКЕР е да се натрупат 1000 summit точки.След като това стане трябва ли някъде да се докладва или информацията автоматично се ъпдейтва?
      Системата е автоматична, и след като натрупаш 1000 summit точки, ще можеш да изтеглиш бонуса от $50 и печалбите. За всеки случай, ти препоръчвам първо да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на Everest и да ги питаш дали вече можеш да теглиш бонуса си.

Поздрави,
      Станислав
    • longfinMako
      longfinMako
      Бронз
      Благодаря за отговора!