Покани приятел - въпрос

• goshoiviki
      goshoiviki
      Бронз
      Здравейте покерджии.

Имама следния въпрос. Вчера изпратих покана на един приятел да се регистрира в сайта ви, и до колкото знам го е направил. Обаче неразбирам защо нямам отчетени пари, затова че се е присаединил. Мисля да поканя още хора, обаче има ли нещо което трябва да знам допълнително, освен че трябва да се регистрират чрез моя линк.
      Благодаря предварително!!!
  • 4 отговора
    • pitbulbg
      pitbulbg
      Бронз
      Трябва да пулучи 50$ и да играе с тях.Като направи 15sp ти получаваш 10$, 100SP + 15$ и 5000SP + 75$
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей goshoiviki,

Както pitbulbg накратко ти е обяснил, преди да получиш пари за това, че си препоръчал приятел, е необходимо той да започне да играе покер и да спечели определено количество StrategyPoints. Колкото повече SP спечели той, толкова повече $ ще спечелиш ти.

Детайли ще можеш да откриеш тук: http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/how-to/

Ако имаш и други въпроси, не се колебай да ги задаваш тук във форума или директно на колегите от отдела за обслужване на клиенти - ПОМОЩ

Поздрави,
      Станислав
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      А само да питам - максимума, който може да се спечели е 100$ или това е само от един приятел? В смисъл, ако 5 приятеля направят точки могат на мене да ми донесат там всеки по 50 и нагоре или бъркам?
      Щото не бях цъкал покер от няколко месеца и гледам имам 50 долара от приятели хаха
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей iLeeT,

Чудесна новина! Успял си да си изградиш покер банка без да знаеш за това. :)
      $100 може да поличиш не еднократно, а за всеки приятел, който се е справил с изискванията на промоцията. С тях може да се запознаеш тук.

Поздрави,
      Деси