50$ бонус

• teodordimchevski
      teodordimchevski
      Бронз
      искам да попитам след като играя с тези 50$ full tilt poker и сега сам направил 59$ могали да изтегля 50 а с другите 9 да продалжа да си играя и как се теглят ?
  • 6 отговора
    • pitbulbg
      pitbulbg
      Бронз
      Условия за изтегляне на началния капитал от $50

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари от сметката си. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Ако си започнал да играеш и си изкарал 9$ моя съвет е да продължиш.

Ако оставиш 9 за игра, нищо няма да постигнеш.
      Тези пари най-добре ги използвай като старт на кариерата ти, а не да изтеглиш 50 долара да си купиш 50 чифта чорапи и да забравиш за всичко.

Доста по-добре, че ти е ако един ден изтеглиш 500$

Трупай банка, качвай лимитите и парите сами ще дойдат при теб.

Успех
    • teodordimchevski
      teodordimchevski
      Бронз
      да речем че вкарам в сметката 10$ и ще станат 69$ аз имам 169 точки ще могали да изтегля 60$ ?
    • teodordimchevski
      teodordimchevski
      Бронз
      аз ще си играя с тези пари но един познат ме запита а аз незнам отговора затова се обърнах кам този форум :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей teodordimchevski,

Ако депозираш собствени средства и имаш над 100 FTP ще можеш да изтеглиш бонуса от $50 и всичките си печалби над него.

Важно: Към изискваните 100 FTP не се отчитат точки спечелени от различни промоции като например Happy Hour Earn 2x FTPs.

Препоръчвам ти, преди да теглиш, да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt.

Поздрави,
      Станислав
    • teodordimchevski
      teodordimchevski
      Бронз
      много ви благодаря за изчерпателните отговори !