покерстарс $ фултилт

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      здравейте искам да попитам след като съм се регистрирал в покерстарс и не сам зел бонус от 50$ тъй като непредлагат тази услуга и сметката ми е тракната към пс мога ли да се регистрирам в фулт тилт и да зема там 50$? някакви условия има ли? някои ми беше казвал че искали преснимани лични карти данни и незнам си какво още? да не са ЦРУ тея фул тил.... все пак ако някой скоро се е регистрирал в фула може ли да даде отговор за това как е получил 50 $ Благодаря предварително
  • 5 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Не знам за какви 50$ говориш, но си мисля, че са тези който PokerStrategy.com предлага.

При регистрация тук в сайта, успешно преминат тест и успешно премината проверка на данните получаваш еднократно 50$ :)

:f_love:
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      преминал съм теста регистрирал сам се в покерстрас и там играя. за да получа тези 50$ от покестратеги трябва да се регистрирам в фул тилт както е указано в съответната зала. но незнам какви са условията за получаване на 50$ при регистрация. затова моля някой който скоро се е регистрирал и е получил бонуса да разясни. защото казаха че искали лични данни и незнам си какво още. разяснете за да знам дали да се регистрирам в фула или не защото ако не получа 50$ няма смисъл да зареждам от една сметка два акаунда в две различни зали при условие че ще играя само в едната
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Bot33,

Най-добре да се свържеш директно с колегите от отдела за обслужване на клиенти. Те ще ти напишат какво е необходимо да направиш, за да получиш безплатния начален капитал от $50.

Поздрави,
      Станислав
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      мерси Станислав вече им писах и очаквам отговор но няма да е лошо някой регистрирал се в фул тила да каже :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Bot33,

Преди да ти изпратим $50 ще трябва да посетиш тази страница и да въведеш информация за себе си.

След което е възможно да се наложи да изпратиш копие на личните ти документи, за да потвърдиш самоличността си.

Станислав