помощ

• mariq02
      mariq02
      Бронз
      абе аз ли сьм смотана или ??? играя СНГ 1.20 лимпват аз имам QQ илиJJ/KK залагам си аз вси4ко и изко4и някой с АА и ми сваля 4орапите кви са тия хора ? изобщо никакви индикации за силна рька как така играят незнам "ку.венската"
  • 5 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Спокойно,Миме ;)
      Тук такива теми бол :tongue: :tongue: :tongue:
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      ехе,ми незнам,аз играя от месец и съм начинаещ още се уча,може да не си играла правилно хах що не!пиша аз щот днес за пръв път в кариерата ми не ми издържаха АА,винаги досега ама винаги съм вземал с АА,но все пак и това трябваше да стане и го очаквах де то няма как.но интересното беше,че не ми издържаха АА,КК,КК едно след друго :) но все пак доволен съм,много харесвам играта.няма да се предаваш сестро
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Първоначално публикувано от mariq02
      абе аз ли сьм смотана или ??? играя СНГ 1.20 лимпват аз имам QQ илиJJ/KK залагам си аз вси4ко и изко4и някой с АА и ми сваля 4орапите кви са тия хора ? изобщо никакви индикации за силна рька как така играят незнам "ку.венската"
      :D аз играя чифтовете точно така ,и винаги ми връзва :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @mariq02, чорапите ти сваля казваш... :D Мръсници!
      А сега сериозно - случва се на всеки. Доста често на тези "хубавци" им се случва големият блинд да чекне и да ги събере я с трипс, я с 2 пеъра. После нека да си лимпват пак...

Поздрави,
      Ицо
    • misko69
      misko69
      Бронз
      :tongue: добре,че са само чорапите :D :D