здравейте, избор на покер клуб... как става?

• serdica
      serdica
      Бронз
      здравейте

нацъках въпросника, пише минал съм го!

подканва ме да избера покер клуб!

и все ме върти около FTP?

друг избор има, или няма?

http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/

ако имам рег в клуба който избера, това спънка ли е?

въпросника беше за СГС, аз играя СМС. може ли да получа 2 x 25 в два отделни клуба?

между другото въпросите са твърде лесни... сега реших въпросника за 2-ри пореден път, понеже помогнах на приятел. обаче... въпросите на места просто са без достатъчно информация ми се струва. тоя рейзнал, ония рирейзнал, ама с колко? то е едно да те рейзнат с мин. рейз, друго
      да те засилят яко, тогава късна или не позиция, QQ си ги хвърлям. трето въпроса не дава представа за противника, ако пенчо ме рирезва е едно, ако гошо ме рирейзва не е едно ами е шест :)
  • 5 отговора
    • s0lar1s
      s0lar1s
      Бронз
      Е ти още малко ще поискаш и афтобиография на въображаемите противници турнирна история и история на ръцете по кеш масите :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей serdica,

Добре дошъл във форума на PokerStrategy.com! Този месец предлагаме началния капитал само във Full Tilt. Ако вече имаш сметка там, няма да можеш да получиш безплатните $50 там.

Добрата новина е, че от следващия месец ще предлагаме безплатния начален капитал и в PokerStars.

Поздрави,
      Станислав
    • serdica
      serdica
      Бронз
      Първоначално публикувано от s0lar1s
      Е ти още малко ще поискаш и афтобиография на въображаемите противници турнирна история и история на ръцете по кеш масите :)
      не чак толкова, ама ще дам един пример.

ако имам QQ, и някой префоп ме засили, дори да сме останали 3-ма играчи
      и другия плати, оставам аз. нали? сега въпроса е да платя или не?

ако само това е написано във въпроса то въпроса е НЕ пълен!

понеже като се отчете вероятноста с която ще ме засичат с КК и АА
      излиза, че мога да плащам с лекота до 33 BB.

надявам се, виждаш колко е тънко и мъчно да се постави правилно
      въпрос, понеже после чакаш верен отговор нали?
    • serdica
      serdica
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей serdica,

Добре дошъл във форума на PokerStrategy.com! Този месец предлагаме началния капитал само във Full Tilt. Ако вече имаш сметка там, няма да можеш да получиш безплатните $50 там.

Добрата новина е, че от следващия месец ще предлагаме безплатния начален капитал и в PokerStars.

Поздрави,
      Станислав
      тоест ако имам регистрация някъде, то там пари няма да получа? това ли е общия случай? дори ако никога не съм внасял пари, и имам или направо нямам и една игра, извън freerolls?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей serdica,

Дори и да имаш само сметка с виртуални пари, което ще рече, че ако си играл фрийроли, ти отново не може да получиш капитала там. Ако имаш сметка и в PokerStars, ще трябва да изчакаш за друга зала. :(

Другата ти алтернатива е депозитен бонус от изброените тук: цък.

Поздрави,
      Деси