Проблем със FTP точки

• HaTcHeRy
      HaTcHeRy
      Бронз
      Здравейте!преди 1 година играх във фултитл с 50 те долара начален капитал.и за известно време спрях.Останаха ми само 0,08 долара и днес играх във Freerol турнир със награда (Prize 900 FTP) i 1-2 място вземат билет за голям турнир 100,000 гарантирани.За моя радост станах 1 ви и спе4елих,но 900 те FTP не дойдоха в касата ми.Има ли вероятност да ми се е затворила сметката защото не съм играл и трябва да си я подновя?
  • 5 отговора
    • niksansbg
      niksansbg
      Бронз
      Prize pool 900FTP това че рече че общия награден фонд се равнява на толкова, тоест ако са 2 билетите за големия турнир, всеки от билетите се остойностява на 450 точки
      Дано съм ти помогнал
    • s0lar1s
      s0lar1s
      Бронз
      Няма такъв фриирол където да печелиш и билет и ФТП точки. Провери си в наличните билети дали ти е дало за турнира за който е предназначен. Ако нямаш билет тогава най добре се свържи с отдела по подръжка.
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      А и сега като видях си писал Prize pool 900FTP това че рече че общия награден фонд се равнява на толкова, тоест ако са 2 билетите за големия турнир, всеки от билетите се остойностява на 450 точки Дано съм ти помогнал

Това ти е отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей HaTcHeRy,

На твое място бих се консултирала със залата. Изпрати им имейл с въпроса си и те ще те посъветват. Това, че не си играл доста време преди това, не определя дали ще получиш или няма да получиш наградата. :)

Поздрави,
      Деси
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Ако нямаш билет в касата провери, дали не си автоматично регистриран за въпросния турнир (Заявки=>Регистриран в турнир)