Тракване към PokerStrategy

• 12 отговора
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      да ако направиш депозит с бонус код на ПС
    • Finkov91
      Finkov91
      Бронз
      добре ако направя сега депозит с бонус код "Dream" , ще ме тракне ли към PokerStrategy?
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Ако вече имаш регистрация.НЕ!
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      ако не си депозирал би трябвало да можеш да ползваш бонус за първи депозит според залата в която искаш да тракнеш сметката си
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Finkov91,

Ще преместя темата в секцията Въпроси - начинаещи, там според мен пасва по-добре :)

Обърни внимание, че ретракването на вече съществуваща сметка е невъзможно в повечето покер зали (тези, които го позволяват, са изключение, напр. Betfair Poker).

Тракването на сметката към нас става по време на самата регистрация (било просто чрез линка за изтегляне или пък с наш бонус код / маркетинг код) и не е възможно да бъде променено в последствие.

Поздрави,
      Надя
    • Finkov91
      Finkov91
      Бронз
      добре, не трябва ли да ползвам бонуса при първия си депозит, а не при регистрация.повечето покер зали не искат бонус код при регистрация... ?!
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Не става,питах,казаха тцъ. ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Finkov91,

Регистрацията ти към дадена зала трябва да е станала през нашия сайт в повечето случаи. Не може да имаш съществуващи сметки и в последствие да ги тракнеш (освен изключението посочено по-горе). Моля да разгледаш условията за регистрация към отделните зали тук: цък.

Относно определена зала и условията за регистрация, моля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти: цък.

Поздрави,
      Деси
    • asenevtimov
      asenevtimov
      Бронз
      Здравейте,
      Искам да попитам дали сам разбрал павилно, тъй каот тази тема и мен ме интересува; Значи може да се тракне вече съществуваща сметка в някоя от залите, ако използваме маркетинг код PS150 (не съм сигурен дали е този) и ако не сме депозирали все още. Ако това е вярно какво става тогава с бонуса за пръв депозит? Или може би трябва да изберем дали да въведем маркетинг код а ПС или кода за пръв депозит?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей asenevtimov,

Това не е вярно. Трябва да си въвел маркетинговия код по време на регистрацията си, отварянето на сметката в покер залата. Това не важи за всички зали и при някои дори трябва да си изтеглил софтуеъра от нашия сайт, така че следвайте инструкциите за регистрация.

Съществуваща сметка може да се ретракне само в Betfair Poker и трябва да се говори с отдела им за обслужване на клиенти. Във всички останали зали, съществуващи сметки не могат да бъдат ретракнати, ако не са спазени условията за регистрация на сметката.

Поздрави,
      Деси
    • brutaliti88
      brutaliti88
      Бронз
      имам малкак проблем тракнат сам кам покерсратежи играя в покерстарс имам доста фпп а нямам никакви покер стратежи точки???
      как е може дае проблема ??
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от brutaliti88
      имам малкак проблем тракнат сам кам покерсратежи играя в покерстарс имам доста фпп а нямам никакви покер стратежи точки???
      как е може дае проблема ??
      Здравей,

Най-добре е да пишеш на колегите от отдела за обслужване на клиенти. Пиши им коя ти сметката в PokerStars и те ще проверят дали си и я въвел правилно при нас.

Поздрави,
      Станислав