Refer A Friend in Facebook ???

• pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Здравейте преди време имаше такава опция. В помощните материали за канене на приятели. Днес разгледах и не го открих, интереува ме дали тази опция е премахната или аз нещо съм се объркъл и не мога да я намеря ;)
      Мерси предварително ;)
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей pokerboby,

Вече разполагаме с Facebook бутон share (сподели), който автоматично използва твоя линк.

Подробно описание:

Преди време представихме бутона за споделяне във Facebook и сега той се вижда във всяка новина или статия.

Когато сте влезли в сметката си и използвате този бутон, за да споделите статия с приятелите си във Facebook contacts, вашият линк за препоръчване се включва автоматично - не е ли страхотно?

Тази опция е особено подходяща, ако споделяте материали, които са подходящи за начинаещи играчи - като цяло тези теми са добър избор:

1. Фрийроли и промоции, които са подходящи за начинаещи
      2. Интересни новини за света на покера
      3. Стратегически статии за начинаещи

Поздрави,
      Деси
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      да това съм го виждал, но то към коя профил ли ги насочва и като се регистрират, водят ли се препоръчани от мен ...
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerboby
      да това съм го виждал, но то към коя профил ли ги насочва и като се регистрират, водят ли се препоръчани от мен ...
      Да, водят се препоръчани от теб. Когато използваш бутона Share/Сподели, твоят линк от програмата Покани приятел се активира автоматично.

Поздрави,
      Станислав
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Мерси ;)