Как се придобива бронзов\ сребърен \ златен статус?

• 0oKio0
      0oKio0
      Бронз
      Страшно ме изкефиха статиите. И почнах да играя по тях точ в точ(от нещата заначинаещи). Просто всяка друга игра поне първите 1000 турнира че и повече би приличала на рулетка, а не на покер...

Естествено като играя още не съм научил всчко, а си изкарах таблицата на десктоп. ICM е супер, лайт верисията е особено полезна, макър че не беше проблем, но видях едни проблем на финала от който видях къде най-често бъркам. обърнах финал с 200 чипа срещу 8000.

Та въпроса ми е следния. Какво трябва да се направи, че да се минава в по-горен статус?
  • 4 отговора
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      Ми просто играене трябва. Колкото повече рейк правиш, толкова повече стратеджи пойнтс печелиш. От тях се определя ранга ти. :P
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Трябва всъщност да играеш в покер зала със сметка регистрирана през PokerStrategy.com

Съдейки по това, че си още начален статус изглежда, че не си получил началния капитал. Когато го получиш автоматично ставаш 'бронз', а играейки с тази сметка която е регистрирана през PokerStrategy събираш точки които определят ранга ти.

Успех!
    • 0oKio0
      0oKio0
      Бронз
      Абе аз един път го пробвах, ама не го минах. И реших така и така, ще играя на пари, поне като почна да не гледам таблицата. Там кога в коя позиция съм, какво, колко... а да мисля други неща. Ама май ще трябва да го мина за да прочета и останалите неща.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет 0oKio0,

Raisolution и LetchLord правилно са ти казали: колкото повече играеш, толкова по-висок статус ще имаш при нас. Ето ТУК са обяснени различните статуси, какво са StrategyPoints, как се събират, колко ти трябват за следващия статус и т.н.

Колкото до теста и началния капитал: Ако прочетеш внимателно всички статии за статус Начален в нашата стратегическа секция за SNG, тогава със сигурност ще преминеш теста без никакъв проблем. След това те очакват $50, с които да започнеш да изграждаш своята покер банка, както и достъп до още повече учебни материали. Директно след получаването на началния капитал ще можеш да четеш статиите за ниво Бронз, а скоро след това, когато започнеш да играеш - Сребро и нагоре.

Не забравяй, че освен статии, ние имаме и много видеоматериали (от такива, които са по статиите, до записани от нашите треньори), които също ще ти помогнат. При видеоматериалите принципът е същият: можеш да гледаш тези материали, които са за твоя статус. Тоест, тук отново имаш достъп до повече материали, ако играеш повече.

Добре е да се поупражниш с виртуални пари, но не чакай прекалено дълго - твоят начален капитал от $50 те очаква! Успех!

Поздрави,

Надя